تعمیر کولر گازی جنرال در کرج 

تعمیر کولر گازی جنرال در کرج 

تعمیر کولر گازی جنرال در کرج 

تعمیر کولر گازی جنرال در کرج  : یکی از برندهای پرطرفدار و معروف کولر گازی جنرال می‌باشد که در اکثرمنازل یافت می‌شود. محبوب بودن این برند دلیل بر خراب نشدن آن نمی‌باشد. کولر گازی جنرال به علت های مختلفی ممکن است دچارمشکل شود، که در این حالت بایستی عیب یابی کولر گازی جنرال انجام شود و سپس تعمیرآن ،شما می توانید برای انجام این کارها از مجموعه آسان کار در حل مشکل خود کمک بگیرید.
تعمیر کولر گازی جنرال در کرج
برای تعمیر کولر گازی جنرال، ابتدا نیاز دارید که به یک تکنسین تعمیراتی مجرب و متخصص مراجعه کنید تا مشکل را بررسی کنید و راه حل مناسب را پیشنهاد دهید. در هنگام تعمیر، ممکن است نیاز باشد که قطعاتی را تعویض کنید یا تعمیراتی روی سیستم انجام دهید. برای انجام این کارها بهتر است که باآسان کارشرکت خدمات تعمیراتی کولر گازی جنرال تماس بگیرید تا ما بهترین روش را برای تعمیر کولر گازی به شما پیشنهاد کنید. و در اسرع وقت دستگاه شما تعمیر کنیم .

علاوه بر این، برای بهبود عملکرد کولر گازی خود و جلوگیری از بروز مشکلات در آینده، می‌توان دوره‌های سرویس و نگهداری را مرتب انجام داد. به عنوان مثال، تعویض فیلتر هوای کولر، بررسی قسمت های دیگر دستگاه

عیب یابی و تعمیر کولر گازی اجنرال در کرج

برای عیب یابی و تعمیر کولر گازی اجنرال، ابتدا علت مشکل را تشخیص داد. برخی از مشکلات شایع در کولر گازی شامل عدم سرمایش کافی، نویز بیش از حد، ترکیدن آب، عدم روشن شدن و یا خاموش شدن کامل دستگاه ها هستند.

در ادامه مراحل  عیب یابی و تعمیر کولر گازی اجنرال را بررسی می کنیم:

1.عدم سرمایش کافی؟

اگر کولر گازی شما هوا را به درستی سرد نمی کند، ابتدا فیلتر هوا را بررسی کنید و در صورت لزوم تغییر دهید. در مرحله بعدی، اگر داخل دستگاه بار زیادی از یخ و یا سرما وجود دارد، باید آن را با استفاده از یک خشک کننده یخ تمیز کرده و پس از آن کولر گازی را دوباره روشن کنید.

2.نویز بیش از حد؟

اگر کولر گازی شما به صورت نامطلوبی صدا می کند، ابتدا باید موتورهای فن را بررسی کنید تا از وجود هر گونه خرابی مطمئن شوید. در صورت لزوم، موتورهای فن را تعویض کنید.

ترکیدن آب: در صورتی که کولر گازی شما آب ترکیده، باید محفظه تصفیه هوا را بررسی کنید تا از خرابی یا ترک در آن اطمینان حاصل کنید. در صورت لزوم، محفظه را تعویض کنید.

چرا باد دستگاه خنک نیست ؟
اگر که دستگاه شما به درستی خنک نمی کند و باد آن همانند باد پنکه است، حتما کولر گازی را خاموش نمایید. علت این خرابی به کمبود گاز مبرد مربوط است، که باید توسط افرادمتخصص تعمیر شود.

چرا کولر گازی (اسپلیت) خاموش نمی‌شود؟
علت این مشکل کنترل‌های الکترونیکی می باشد. خراب شدن ترموستات کولر یا خارج شدن سنسور از موقعیت خود ممکن است دلیل مداوم کار کردن کولر گازی باشد.

چرا کولر گازی خود به خود خاموش می‌شود؟
از مشکلات نگران کننده کولر گازی، خود به خود خامووش شدن آن است ، که علت آن می تواند به بیشتر شدن دمای کمپسور و اورلود دستگاه اشاره کرد که برای ایمنی دستگاه خاموش می شود.
علت نشت دادن کولر گاری جنرال؟
اگر که شما با این مشکل بهتر است ابتدا کولر را خاموش کنید ممکن است مسیر تخلیه آب گرفته شده است ،سعی کنید گرفتگی مسیر تخلیه آب را باز کنید، چنانچه با این کار این ایراد حل نشد ،باتعمیر کار تماس بگیرید.

چرا صدای کولر گازی زیاد است؟
اگر کولر گازی در هنگام کار کردن صداهای غیر طبیعی از خود تولید میکند
ممکن است به خرابی بلبرینگ، ایراد فن، آسیب دیدن کویل و…مربوط باشد.

کولر فقط در دور تند کار می‌کند
این مشکل زمانی رخ می دهد که کلید ها دچار مشکل شوند.برای رفع این مشکل کولر گازی جنرال در این حالت اول باید کلیدها را بررسی کنید.

خطا های رایج کولر گازی جنرال
ارورDFدر کولر گازی جنرال:عملیات یخ زدگی
ارورE2در کولر گازی جنرال:سنسور محیطی دچار ایراد شده است
ارور E3در کولر گازی جنرال :ایجاد ایراد در سنسور پایپ (سنسور متصل به اپراتور)
ارورE4در کولر گازی جنرال : خرابی در یونیت بیرونی
ارور E5 در کولر ازی جنرال: قسمت فن بلوور دچار مشکل جدی شده است
ارور E7در کولر گازی جنرال: یونیت داخلی و یونیت خارجی چار ایراد شده ارور E8 کولر گازی جنرال:دمای کندانسور افزایش یافته و در عملکرد آن مشکل به وجود آمده است
ارور E99در کولر گازی جنرال: دستور ریموت به درستی به قطعات ارسال نمی شود
ECارور ECدر کولر گازی جنرال: گاز کولر کاهش یافته وبایستی شارژ شود
ارور F4 در کولر گازی جنرال:فشار کمپرسور زیاد شده است
ارورF7 در کولر گازی جنرال:یخ زدگی

چه زمانی باید کولر گازی جنرال را تعمیر کنیم ؟
اگر که کولر گازی جنرال شما دچار چنین مشکلاتی شد یخ زدگی کولر گازی، عدم سرمایش مناسب کولر گازی، سرو صدای کولر گازی و…شد، باید برای تعمیر آن اقدام کنید.

نصب کولر گازی جنرال
نصب این دستگاه ها بهتر است توسط نصاب و تعمیرکار کولر گازی انجام شود. اگر که شما تجربه ای در این کار ندارید ممکن است موارد متعددی همچون سقوط یونیت از روی دیوار و حتی آتش گرفتن آن رخ دهد.
در نتیجه توصیه میکنیم که اگر در زمینه تاسیسات سررشته ای ندارید، این کار را انجام و برای نصب دستگاه از تعمیر کا رو نصاب آن کمک بگیرید.
نصب و راه اندازی انواع کولر گازی در برندهای مختلف اجنرال، ال جی، سامسونگ، گری و غیره از جمله تخصص های مجموعه آسان کار است.
شما میتوتنید برای نصب کولر گازی خود از مجموعه آسان کار کمک بگیرید.
نصاب و سرویس کارکولر گازی جنرال
بله، بسیاری از موارد، افراد ناشناس یا ناشناس شرکت های نامعتبر می توانند به عنوان نصاب و سرویس کاران کو گازی جنرال، گاهی اوقات با استفاده از نام و برند معروفی به عنوان جنرال، فعالیت کنند. بنابراین، برای جلوگیری از این نوع تقلب و نصب، بهتر است از ارائه دهندگان معتبر و با نام و رسمی شناسایی شده خرید کنید و از سرویسکاران مجاز و متخصص استفاده کنید. همچنین، بهتر است قبل از تعمیر و نگهداری، با شرکت سازنده تماس بگیرید و به آنها کمک کنید.

نکاتی برای پیشگیری از خرابی دستگاه

از کار کردن مداوم دستگاه خود داری کنید.
به صورت همزمان از کولر های گازی و آبی استفاده نکنید ، کولر گازی رطوبت محیط را می گیرد و کولر آبی رطوبت را تشکیل می کند.
برای طولانی شدن عمرکولز گازی جنرال ، بهتر است از مواد ضد زنگ استفاده کنید.
زمانی که دستگاه روشن است سعی نکنید Mode و حالت سرمایش و گرمایش آن را تغییر دهید.
خوب است در فصل زمستان از کاور و پوشش مطلوب به منظور مراقبت از کندانسور استفاده شود.
هنگام فعالیت کولر دمای آن قسمت را زیاد نکنید تا فشار اضافی به کولر وارد نگردد.

حرف آخر
شما می توانید برای تعمیر ونصب کولر گازی جنرال خود از مجموعه آسان کار کمک بگیرید

مطالب جدید

تعمیر کولر گاازی جنرال الکتریک
تعمیر کولر گازی جنرال در کرج 
نصب و تعمیر کولر گازی در پیشاهنگی
نصب و تعمیر کولر گازی در کلاک
نصب وتعمیر کولر گازی در شاهین ویلا
نصب و تعمیر کولر گازی در کیان مهر