درباره ما

چرا آسان کار را انتخاب می‌کنیم؟

آسان کار با سابقه دیرینه در سیستم تهویه هوا از جمله کولرهای گازی و داکت اسپیلت‌ها و پکیج فعالیت می‌نماید. این مجموعه نمایندگی خدمات تمامی برندهای کولر گازی و داکت اسپیلت می‌باشد (جنرال، سامسونگ، ال جی، جنرال گلد، هایسنس، وست پویت، گالانز، اجنرال، تراست و…) و با داشتن تیمی مجرب و با سابقه در حوزه تعمیر، نگهداری و نصب انواع خدمات کولر گازی فعالیت می‌کند.

تیم ما با ارائه نمودن ضمانت کاری یکساله، هرگونه خدمات در ذیل فاکتور رسمی خود خیال مشتریان خود را از بابت دغدغه‌های خرابی مجدد و هزینه های اضافی راحت کرده است‌. آسان کار با ارائه قیمت‌های کاری مناسب و تهیه تمامی قطعات انواع کولر گازی انتخابی مناسب برای مشتریان می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

گارانتی معتبر

وقتی شما مشتریان عزیز کار خود را به مجموعه یا سرویس‌کار آسان کار می‌سپارید، انتظار کاری دقیق و عاری از دوباره کاری و هزینه مجدد را خواهان هستید.

آسان کار این امکان را فراهم کرده و با دادن ضمانت یکساله نسبت به خدمات خود، کاری دقیق، اصولی و بدون هزینه مجدد برای مشتری فراهم می‌نماید.

نصب و تعمیر کولر گازی در مهر شهر

یافتن یک نمایندگی تعمیر و نصب کولر گازی معتبر و قابل اعتماد برای اطمینان از انجام خدمات با کیفیت و اصولی حائز اهمیت است.مجموعه آسان کار تمامی خدمات مربوط به نصب و تعمیر کولر گازی در کرج و تهران را انجام می دهند.به یاد داشته باشید که قیمت ارزان همیشه بهترین گزینه نیست و کیفیت خدمات و اعتبار نمایندگی باید در اولویت قرار گیرد.