درباره ما

چرا کار آسان را انتخاب می‌کنیم؟

کار آسان با سابقه دیرینه در سیستم تهویه هوا از جمله کولرهای گازی و داکت اسپیلت‌ها فعالیت می‌نماید. این مجموعه نمایندگی خدمات تمامی برندهای کولر گازی و داکت اسپیلت می‌باشد (جنرال، سامسونگ، ال جی، جنرال گلد، میتسوبیشی، هایسنس، وست پویت، گالانز، اجنرال، تراست و…) و با داشتن تیمی مجرب و با سابقه در حوزه تعمیر، نگهداری و نصب انواع خدمات کولر گازی فعالیت می‌کند.

تیم ما با ارائه نمودن ضمانت کاری یکساله، هرگونه خدمات در ذیل فاکتور رسمی خود خیال مشتریان خود را از بابت دغدغه‌های خرابی مجدد و هزینه های اضافی راحت کرده است‌. آسان کار با ارائه قیمت‌های کاری مناسب و تهیه تمامی قطعات انواع کولر گازی انتخابی مناسب برای مشتریان می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در جهت تعمیرات نصب خرید یا فروش انواع کولر گازی و داکت اسپیلت و زیرساخت، اجرای لوله‌کشی مسی، کانال‌کشی و تمامی خدمات مربوط با ما تماس بگیرید.

گارانتی معتبر

وقتی شما مشتریان عزیز کار خود را به شرکت یا سرویس‌کار کار آسان می‌سپارید، انتظار کاری دقیق و عاری از دوباره کاری و هزینه مجدد را خواهان هستید.

 

کار آسان این امکان را فراهم کرده و با دادن ضمانت یکساله نسبت به خدمات خود، کاری دقیق، اصولی و بدون هزینه مجدد برای مشتری فراهم می‌نماید.

نصب و تعمیر کولر گازی در مهر شهر

کولر گازی جنرال

کار آسان گارانتی و فروش سه نوع دستگاه در کرج می‌باشد. دستگاه‌های جنرال با توجه به اینکه هیچ نمایندگی رسمی در سراسر ایران ندارد، باید از مکان‌هایی خرید شود که خود فروشنده ضمانت و گارانتی را برای مشتری فراهم کند.

 

کار آسان این امکان را برای مشتریان فراهم نموده و با دادن ضمانت و گارانتی کولر گازی جنرال، خیال مشتریان را از بابت این کولر به اصلاح بانه‌ای و با قیمت پایین‌تر نسبت به برندهای دیگر فراهم نموده است.