نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در جهانشهر

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در جهانشهر

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در جهانشهر

نمایندگی وتعمیر کولر گازی جنرال در جهانشهر:کولر های گازی جنرال در بین انواع برندهای کولر گازی جایگاه خوبی را دارد ، برند جنرال  با توجه به کیفیت عالی محصولات خود و قیمت مناسبی برای آن ها در نظر گرفته است و همچنین باید گفت که میانگین عمر این کولر های گازی حدودا 12سال است .

tel:09331405570
09331405570

 

نمایندگی وتعمیر کولر گازی جنرال در جهانشهر

سرویس کولر گازی و نصب آن بابد توسط افراد آموزش دیده و متخصص صورت بگیرد زیرا اگر این کار به درستی انجام نشود ممکن است به قطعات داخلی دستگاه آسیب رسانده وخسارت های غیر قابل جبران را به وجود آورد.

نمایندگی کولر گازی جنرال در جهانشهر

شرکت آسان کار نمایندگی کولر گازی جنرال در جهانشهر، یک شرکت معتبر و با تجربه در زمینه فروش، نصب و خدمات پس از فروش کولر گازی جنرال در منطقه جهانشهر است. این شرکت با داشتن تیمی مجرب و متخصص، به مشتریان خود خدماتی با کیفیت بالا در زمینه خرید، نصب و تعمیر کولر گازی جنرال ارائه می‌دهد.

از مزایای انتخاب شرکت آسان کار می‌توان به قیمت مناسب، تحویل سریع، خدمات پس از فروش و تضمین کیفیت محصولات اشاره کرد. با انتخاب آسان کار به عنوان نمایندگی کولر گازی جنرال در جهانشهر، می‌توانید به راحتی و با اطمینان از کیفیت بالای محصولات و خدمات ارائه شده، برای رفع نیاز سرمایشی خود استفاده کنید.

 

تعمیر کولر گازی جنرال در جهانشهر
تعمیر کولر گازی جنرال در جهانشهر

مشکلات رایج کولر گازی جنرال الکتریک در جهانشهر

1-چرا کولرگازی صدای غیرعادی می دهد؟

  • این مشکل دلایل مختلفی دارد، در این قسمت شما را با رایج ترین علت های این ایراد آشنا می کنیم
  • تراز نبودن دستگاه بر روی دیوار
  • خراب شدن لاستیک‌های درزگیر
  • شل شدن پیچ‌های کمپرسور
  • برخورد کردن پروانه فن با قسمتی از بدنه دستگاه

2- کولر گازی به خوبی سرد نمی کند؟

این مشکل ممکن است از گاز مبرد، دریچه ها، ترموستات، سیم های رابط، موتور و یا فیلتر باشد. که باید توسط تعمیرکاران با تجربه تعمیر شود.

3- علت قطع شدن فیوز برق بعد از روشن شدن کولر گازی جنرال؟

به محض روشن شدن کولر گازی جنرال اگر که فیوز قطع شود به ورود شدت جریان بیش از حد یا اتصالی در کولر گازی ربط دارد که به دو علت این اتفاق رخ می دهد.
1- سوختن موتور کولر گازی جنرال
2- خرابی خازن کولر گازی

4- بدنه کولر گازی جنرال الکتریک برق دارد؟

علت اینکه بدنه دستگاه برق داشته باشد این است که روکش پلاستیکی سیم از بین رفته وبا بدنه برخورد کرده است. برای رفع این ایراد بهتر است که از یک تکنسینماهر کمک بگیرید .

5- چرا کولر گازی جنرال به صورت ناگهانی خاموش می‌شود؟

این خرابی در تمامی کولر گازی ها رخ می دهد وعلت آن دلایل مختلفی دارد، از حمله این دلایل عبارت است از:
1- ایجاد ایراد در رله استرت
2- خازن و راه انداز دچار ایراد شده است
3- گرفنگی مسیر گاز
4- ایراد در برد الکتریک

6- علت خرابی کمپرسور کولر گازی جنرال چست؟

از کار افتادن کمپرسور در حالتی که فن کولر گازی کار می‌کند ممکن است .به کم بودن درجه ترموستات مربوط باشد. در این حال بیشتر کردن درجه ترموستات خرابی را رفع می کند. این خرابی علت دیگری که دارد  که ترموستات دچار ایراد شده است که برای برطرف کردن این خرابی باید آن را تعویض کنید.

تعمیر کولر گازی جنرال در جهانشهر
تعمیر کولر گازی جنرال در جهانشهر

خطا های رایج کولر گازی جنرال در جهانشهر کرج 

E2 :این خطا زمانی مشاهده میشود که سنسور دمایی کولر دچار خرابی شده است. ودر صورت خرابی باید برای تعویض آن از متخصصان مربوط به این رشته کمک بگیرید.
E3: خرابی در سنسور پایپ.
E4 :علت نمایش دادن این ارور به یونیت بیرونی مربوط است.
E5: فن بلوور داخلی دستگاه دچار خرابی شده است.
E6 :این خطا هنگامی که شیر برقی دچار مشکل شده باشد مشاهده می شود.
E7: چنانچه کابل های یونیت داخلی و خارچی دچار پارگی شود این خطا نمایان می شود.
DF :یونیت بیرونیدچار یخزدایی شده است.
EC: اگر که کمبود گاز درمبرد کولر گازیایجاد شود این ارور نشان داده می‌شود.

نصب کولر گازی جنرال در جهاننشهر کرج

نصب کولر گازی تا چه اندازه در حفظ عملکرد صحیح آن نقش مهمی دارد؟ اما اگر کولر گازی شما به درستی و درست نصب شود با مشکلات مختلفی مواجه می شود. بنابراین، اگر جدیدترین سیستم تهویه مطبوع را ارائه کردید، فقط از نماینده جنرال الکتریک بخواهید که آن را برای شما نصب کند.

همچنین سرویس به موقع کولر گازی خود را فراموش نکنید. سعی کنید سیستم تهویه مطبوع خود را مرتباً تعمیر کنید تا از مشکلات اساسی جلوگیری کنید. در طول خدمت در نمایندگی جنرال الکتریک، او اساساً تمام ایرادات فرعی را بررسی و رفع کرد.

تعمیر کولر گازی جنرال در جهانشهر
تعمیر کولر گازی جنرال در جهانشهر

نصاب و سرویس کارکولر گازی جنرال درجهانشهر کرج 

بله، بسیاری از موارد، افراد ناشناس یا ناشناس شرکت های نامعتبر می توانند به عنوان نصاب و سرویس کاران کو گازی جنرال، گاهی اوقات با استفاده از نام و برند معروفی به عنوان جنرال، فعالیت کنند. بنابراین، برای جلوگیری از این نوع تقلب و نصب، بهتر است از ارائه دهندگان معتبر و با نام و رسمی شناسایی شده خرید کنید . از سرویسکاران مجاز و متخصص استفاده کنید. همچنین، بهتر است قبل از تعمیر و نگهداری، با شرکت سازنده تماس بگیرید و به آنها کمک کنید.

کلام آخر

برای نصب و تعمیر کولر گازی جنرال می توانید روی ما در تمامی مناطق کرج  (عظیمیه ،جهانشهر ,گوهردشت 

،فردیس ، باغستان ، هفته تیر ، دهقان ویلا  و…) حساب کنید، در اسرع وقت برای سرویس و تعمیر سرویسکاران خود را می فرستیم و برای نصب کولز گازی جنرال از نصابان با تخربه و ماهر ما استفاده کنید .

شما می توانید برای تعمیر کولر گازی در کرج با مجموعه ما تماس بگیرید تا سرویسکاران ما در اسراع وقت به محل شما اعزام شوند .

 

برای سرویس و نصب وتعمیر کولر گازی جنرال در کرج  با آسان کار تماس بگیرید.

 شماره تماس :09331405570  

واتساپ:09331405570