نصاب کولر گازی در تهران

نصاب کولر گازی در تهران

نصاب کولر گازی در تهران

نصاب کولر گازی در تهران : در گذشته، از پنکه و بعد از آن از کولر های آبی برای خنک کردن فضا استفاده می شد. اما امروزه بیشتر از کولر ها و اسپیلت برای هم سرمایش و نیز گرمایش استفاده می شود و کم کم جایگاه کولرهای آبی را پر کردند. نصب کولر گازی یکی از اقدامات حیاتی و ضروری است که دو راه برای انجام آن وجود دارد! اگر شما دارای تجربه کافی در نصب کولر گازی نیستید، بهتر است خودتان این کار را انجام ندهید و از نصابان مجرب در این کار کمک بگیرید.اگر به دنبال یک نصاب حرفه ایی و متخصص در تهران هستید، آسان کار می تواند یک گزینه ایده آل باشد، همچنین می توانید در هر مکانی که هستید، سفارش خود را در ایران اسپلیت ثبت کنید. 

tel:09331405570

09331405570

باید بدانید که نصب و راه‌اندازی کولر گازی بسیار حیاتی است، زیرا اگر به درستی انجام نشود، ممکن است با مشکلات زیادی مواجه شوید و در هنگام فعالیت، صداهای ناهنجاری شنیده شود. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که حتما از نصابان ما برای راه‌اندازی کولر گازی کمک بگیرید.

نصاب کولر

چگونه کولر گازی خود را راه اندازی کنیم؟

بعد از خرید کولر گازی، اولین چیزی که فکر افراد را به خود درگیر می کند، نصب کولر گازی است. برای اینکه بتوانید یک نصاب پیدا کنید، کافیست کلمه موردنظرتان را گوگل کنید تا لیستی از نصابان بر روی صفحه بیاید، منتها پیدا کردن یک نصاب حرفه ای حرف اول را می زند.
مجموعه آسان کار در زمینه نصب کولر گازی در تهران با توجه به توانمندی و آیتم های ویژه ای که دارد، رتبه خوبی را به خود اختصاص داده است. کیفیت بالا در کنار هزینه پایین، توانسته نظر خیلی از مشتریان را به این مجموعه حرفه ای جذب کند. 
مجموعه آسان کار دارای کادری مجرب و حرفه ای در زمینه نصب انواع مدل ها و برندهای کولر گازی است و کلیه امور مربوط به کولرگازی از جمله لوله کشی کولر گازی را به شما ارائه می دهد.

روش نصب کولرگازی روی دیوار

کولر گازی دیواری را می‌توان در مواردی نصب کرد که دسترسی به سیستم تهویه مرکزی در اتاق امکان‌پذیر نباشد. روش نصب آن تقریباً شبیه به نصب کولر گازی پنجره‌ای است. در اینجا به‌صورت ساده، در پنج مرحله برخی جنبه‌های نصب کولر گازی روی دیوار توضیح داده شده است. نکته‌ی مهم در نصب کولر گازی دیواری این است که بهترین نقطه نصب را روی دیوار انتخاب کنید که بتواند تمام اتاق را به‌طور متقارن پوشش دهد.

هزینه نصب کولرگازی در تهران

محل مناسب باید جایی باشد که از طریق آن مطمئن شویم که جریان هوا به‌طور یکنواخت در سراسر اتاق توزیع می‌شود و همچنین ظاهری زیبا و مناسب داشته باشد. بهتر است بخشی از دیوار را انتخاب کنید که خطوط برق، لوله‌کشی و اتصالات دیگری نداشته باشد.

روش نصب کولرگازی در بالکن

برای آپارتمان‌های کوچک، بالکن‌ها یک منطقه اضافی مفید هستند که می‌توان به طور بهینه از آن‌ها استفاده کرد. بسیاری از افراد علاقه‌مند به نصب کولر گازی بر روی بالکن یا ایوان خود هستند، اما نمی‌دانند چگونه پیش بروند. به همین دلیل منصوب کردن کولر گازی بهتر است به کمک یک نصاب حرفه‌ای صورت پذیرد تا تمام مراحل نصب کولرگازی روی بالکن را به آسانی برای شما انجام دهد و واحد خارجی هیچ گونه آسیبی نبیند.
قبل از نصب کولرگازی در بالکن، تمام مزایا و معایب را تجزیه و تحلیل کنید تا تصمیم درست بگیرید. برای مثال، اگر باکن خانه قدیمی است، کمی باید آن را از لحاظ ساختاری تقویت کرد. واحد خارجی دارای جرم قابل توجهی است که گاهی اوقات به وزن افراد معمولی می‌رسد، بنابراین باید پاراپت فلزی تقویت شود.

اگر سقف بالکن با واحد همپوشانی نداشته باشد، لازم است یک سایبان محافظ از مواد بادوام روی آن نصب شود. لوله پلاستیکی تخلیه میعانات گازی به گونه‌ای نصب شده است که از پایین برای همسایگان مشکل ایجاد نکند.

مراحل و اقدامات راه اندازی کولر گازی

مراحل و اقدامات راه اندازی کولر گازی

یکی از مهمترین موارد بعد از خرید یک کولر گازی، نصب و راه اندازی آن است. در خیلی از موارد افراد از همان فروشگاهی که کولر را خریداری کرده اند، در رابطه با نصب و راه اندازی کولرگازی هم پرس و جو کرده و غالبا فروشگاه نصاب خودش را به منزل این افراد می‌فرستد تا نصب و راه اندازی کولر گازی را انجام دهد.
گاهی اوقات هم هر نمایندگی برای خودش یک نصاب جداگانه دارد که با توجه به برندی که انتخاب می‌کنید کافیست با یک تماس، با نصاب موردنظر برای نصب و راه اندازی کولر گازی هماهنگ کنید.

فقط اینکه همیشه هم اینگونه نیست و در بیشتر اوقات باید برای نصب کولر خودتان به دنبال نصاب باشید که ما قصد داریم بهترین و تخصصی‌ترین مرکز نصب و راه اندازی کولر گازی را به شما معرفی کنیم تا تنها با یک تماس در کوتاهترین زمان کولر گازی خود را نصب کنید.

ابتدا برای نصب چه اقداماتی باید صورت بگیرد.
نخستین کاری که یک نصاب برای شما انجام دهد، نصب تراز شده سینی پنل برای نگهداری پنل داخلی با فاصله 10 تا 30 سانتی‌متری از سقف و ایجاد یک پایه زمینی یا دیواری برای کندانسور است. سپس اقداماتی مانند نصب لوله‌کشی کولر گازی و وکیوم کردن لوله‌ها، پرچ لوله، سیم کشی، شارژ گاز و غیره می‌باشد.
• تعیین محل نصب واحد داخلی
• علامت‌گذاری محل نصب
• قطع کردن برق محل نصب
• لوله‌کشی و سیم‌کشی در صورت نیاز
• ایجاد سوراخ‌ها برای پیچ‌ها
• نصب اسپلیت
• تکمیل مراحل نصب
• وصل کردن برق محل

چگونه کولر گازی خود را راه اندازی کنیم؟

هزینه نصب کولرگازی در تهران

هزینه نصب کولرگازی با توجه به شرایط نصب اسپلیت و نیز مقدار لوله مصرفی هنگام نصب متغیر می‌باشد. لطفاً قبل از درخواست ارسال نصاب، به صورت تلفنی هزینه‌های نصب را بررسی کنید.
قیمت نصب و راه‌اندازی کولرگازی تنها یک نکته است که باید در نظر بگیرید. به عنوان مثال، شما همچنین به یک نصاب برای ارزیابی خانه شما برای نصب نیاز دارید. معمولاً آنها برای خدمات هزینه‌ای هم به عنوان دستمزد و هم ایاب و ذهاب دریافت می‌کنند. ممکن است فکر کنید از آنجایی که از قبل کانال کشی داشته اید پس هزینه نصب شما کمتر خواهد بود. در هر صورت، این امر همیشه صادق نخواهد بود.
نصاب از یک روش استاندارد صنعتی به نام ممیزی باری برای تعیین نیازهای خنک‌کننده منزل شما استفاده می‌کند. محاسبات به آنها کمک می‌کند تا بفهمند خانه شما چقدر گرم می‌شود و برای خنک‌ماندن به چه اندازه واحد کولرگازی نیاز دارد. هزینه راه‌اندازی کولرگازی می‌تواند بسیار متفاوت باشد و به عوامل مختلفی بستگی دارد.

هزینه نصب شما نیز به نوع سیستمی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد.

مراحل نصب کولر گازی در تهران عبارت است از:
1- نصب یونیت داخلی: بهترین محل برای نصب پنل داخلی باید به گونه ای باشد، که باد به همه فضای داخل به یک شکل پرتاب شود. البته استاندارد هایی نیز برای فاصله پنل از دیوار وجود دارد، که یک نصاب کولر گازی با علم به آنها از بروز هر گونه خسارت ناشی از نصب غیراستاندارد، جلوگیری می کند.
2- نصب یونیت خارجی: علاوه بر اینکه در محل نصب یونیت خارجی (کندانسور) نباید خطر نشت گازهای قابل اشتعال وجود داشته باشد، باید استحکام لازم برای تحمل وزن آن را داشته باشد و خروجی و ورودی دستگاه پوشیده نباشد، تا هوا به راحتی تبادل شود. لازم به ذکر است که یک نصاب کولر حرفه ای، با رعایت تمامی این نکات اقدام به نصب کولر گازی می نماید.

روش نصب کولرگازی روی دیوار

خطرات ناشی از نصب غیر استاندارد کولر گازی

اگر نصب هر کدام از بخش های کولر گازی به شیوه درست و ایمن انجام نشده باشد، گاهی خطرات و خسارات جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت. مثلا اگه نصب یونیت داخلی در محل مناسب صورت نگیرد، کولر پرتاب باد خوب و یکنواختی نخواهد داشت یا بعد از مدتی شاهد پرت شدن قطرات آب از آن خواهید شد، که بسیار خطرناک می باشد. همچنین اگر نصب یونیت خارجی به شکل صحیح و استاندارد صورت نگیرد، بسیار حادثه آفرین است و خساراتی از قبیل سوختن کمپرسور را به بار می آورد.
برخی از انواع کولر گازی، نظیر پرتابل و ایستاده نیاز به نصب چندانی ندارند، اما در مدل های پنجره‌ای و به ویژه اسپیلت نیازمند نصب و راه ‌اندازی دقیق می باشد.
اگر نیاز به یک متخصص نصب کولر گازی در تهران دارید، شرکت آسان کار با ارائه خدمات با کیفیت در سریعترین زمان و با صرف کمترین هزینه در کنار شماست. کافیست با توجه به برند کولرگازی خود قبل از بازدید نصاب، اطلاعات لازم را به صورت تلفنی با ایشان هماهنگ نمایید تا بتوانید بهترین و متخصص ترین فرد را، جهت نصب کولرتان شناسایی و انتخاب نمایید.

شماره تماس با نمایندگی نصب کولر گازی در تهران
09331405570