نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در کرج

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در کرج

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در کرج

شرکت آسان کار یکی از بهترین شرکت‌های نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در کرج است که با داشتن تیمی نصاب و تعمیرکار های متخصصو درزه دیده ، مجرب و با تجربه، خدماتی با کیفیت بالا را در زمینه فروش، نصب، تعمیر و خدمات پس از فروش محصولات به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

tel:09331405570

تعمیر کولر گازی جنرال در کرج

خدمات نمایندگی وتعمیر کولر گازی جنرال در کرج شرکت آسان کار 

گروه فنی ما با داشتن تجربه و تخصص لازم، قادر است تمامی نیازهای مشتریان خود را در زمینه تعمیر کولر گازی پوشش دهد. خدمات ما در زمینه کولر گازی جنرال عبارتند از:

فروش محصولات جنرال:

گروه ما ، محصولات کولر گازی با این برند را با قیمت‌های مناسب و با تخفیفات ویژه، به مشتریان خود عرضه می‌کند.

نصب کولر گازی جنرال:

تیم نصب شرکت ما با داشتن تجربه و تخصص لازم، نصب کولر گازی را با بهترین روش‌های فنی انجام می‌دهد.

تعمیر کولر گازی جنرال:

در صورت بروز هرگونه مشکل در کولر گازی، تیم تعمیر شرکت ما با سرعت و دقت لازم، مشکل را برطرف می‌کند.

خدمات پس از فروش:

گروه خدماتی ما با داشتن خدمات پس از فروش مناسب، به مشتریان خود اطمینان می‌دهد که در صورت بروز هرگونه مشکل، از خدمات شرکت بهره‌مند خواهند شد.

همچنین، گروه فنی ما با داشتن مجوز رسمی از سازمان صنعت، معدن و تجارت، به مشتریان خود ضمانت کیفیت و اعتماد را می‌دهد.

نمایندگی کولر گازی جنرال

نمایندگی کولر گازی جنرال در کرج

شرکت آسان کار یکی از نمایندگی‌های معتبر و با تجربه در زمینه فروش، نصب و خدمات پس از فروش کولر گازی GENERAL در منطقه کرج است. با داشتن تیمی مجرب و متخصص، این شرکت به مشتریان خود خدماتی با کیفیت بالا در زمینه خرید، نصب و تعمیر کولر گازی جنرال ارائه می‌دهد. از مزایای انتخاب شرکت آسان کار می‌توان به قیمت مناسب، تحویل سریع، خدمات پس از فروش و تضمین کیفیت محصولات اشاره کرد.

با انتخاب تعمیرکاران ما به عنوان نمایندگی نصب و تعمیر کولر گازی در کرج، می‌توانید به راحتی و با اطمینان از کیفیت بالای محصولات و خدمات ارائه شده، برای رفع نیاز سرمایشی خود استفاده کنید. همچنین این شرکت با داشتن تیم پشتیبانی مجرب، به مشتریان خود در زمینه مشاوره و راهنمایی در خرید و نصب انواع کولر گازی کمک می‌کند و ضمن ارائه خدمات پس از فروش، به رفع مشکلات و نیازهای مشتریان خود می‌پردازد.

خطا های رایج کولر گازی جنرال

عیب یابی و تعمیر کولر گازی جنرال در کرج

برای عیب یابی و تعمیر کولر گازی، ابتدا علت مشکل را تشخیص داد. برخی از مشکلات شایع در کولر گازی شامل عدم سرمایش کافی، نویز بیش از حد، ترکیدن آب، عدم روشن شدن و یا خاموش شدن کامل دستگاه ها هستند.

در ادامه مراحل  عیب یابی و تعمیر کولر گازی را بررسی می کنیم:

1.عدم سرمایش کافی؟

اگر کولر گازی شما هوا را به درستی سرد نمی کند، ابتدا فیلتر هوا را بررسی کنید و در صورت لزوم تغییر دهید. در مرحله بعدی، اگر داخل دستگاه بار زیادی از یخ و یا سرما وجود دارد، باید آن را با استفاده از یک خشک کننده یخ تمیز کرده و پس از آن کولر گازی را دوباره روشن کنید.

2.نویز بیش از حد؟

اگر کولر گازی شما به صورت نامطلوبی صدا می کند، ابتدا باید موتورهای فن را بررسی کنید تا از وجود هر گونه خرابی مطمئن شوید. در صورت لزوم، موتورهای فن را تعویض کنید.

ترکیدن آب: در صورتی که کولر گازی شما آب ترکیده، باید محفظه تصفیه هوا را بررسی کنید تا از خرابی یا ترک در آن اطمینان حاصل کنید. در صورت لزوم، محفظه را تعویض کنید.

3.چرا باد دستگاه خنک نیست ؟

اگر که دستگاه شما به درستی خنک نمی کند و باد آن همانند باد پنکه است، حتما کولر گازی را خاموش نمایید. علت این خرابی به کمبود گاز مبرد مربوط است، که باید توسط افرادمتخصص تعمیر شود.

4.چرا کولر گازی (اسپلیت) خاموش نمی‌شود؟

علت این مشکل کنترل‌های الکترونیکی می باشد. خراب شدن ترموستات کولر یا خارج شدن سنسور از موقعیت خود ممکن است دلیل مداوم کار کردن کولر گازی باشد.

5.چرا کولر گازی خود به خود خاموش می‌شود؟

از مشکلات نگران کننده کولر گازی، خود به خود خامووش شدن آن است ، که علت آن می تواند به بیشتر شدن دمای کمپسور و اورلود دستگاه اشاره کرد که برای ایمنی دستگاه خاموش می شود.

6.علت نشت دادن کولر گاری جنرال؟

اگر که شما با این مشکل بهتر است ابتدا کولر را خاموش کنید ممکن است مسیر تخلیه آب گرفته شده است ،سعی کنید گرفتگی مسیر تخلیه آب را باز کنید، چنانچه با این کار این ایراد حل نشد ،باتعمیر کار تماس بگیرید.

7.چرا صدای کولر گازی زیاد است؟

اگر کولر گازی در هنگام کار کردن صداهای غیر طبیعی از خود تولید میکند
ممکن است به خرابی بلبرینگ، ایراد فن، آسیب دیدن کویل و…مربوط باشد.

8.کولر فقط در دور تند کار می‌کند

این مشکل زمانی رخ می دهد که کلید ها دچار مشکل شوند.برای رفع این مشکل کولر گازی جنرال در این حالت اول باید کلیدها را بررسی کنید.

خدمات پس از فروش جنرال

خطا های رایج کولر گازی جنرال

1.ارورDFدر کولر گازی: عملیات یخ زدگی
2.ارورE2در کولر گازی: سنسور محیطی دچار ایراد شده است
3.ارور E3در کولر گازی: ایجاد ایراد در سنسور پایپ (سنسور متصل به اپراتور)
4.ارورE4در کولر گازی: خرابی در یونیت بیرونی
5.ارور E5 در کولر ازی: قسمت فن بلوور دچار مشکل جدی شده است
6.ارور E7در کولر گازی: یونیت داخلی و یونیت خارجی چار ایراد شده ارور E8 کولر گازی جنرال:دمای کندانسور افزایش یافته و در عملکرد آن مشکل به وجود آمده است
7.ارور E99در کولر گازی: دستور ریموت به درستی به قطعات ارسال نمی شود
8.ارور ECدر کولر گازی: گاز کولر کاهش یافته وبایستی شارژ شود
9.ارور F4 در کولر گازی: فشار کمپرسور زیاد شده است
10.ارورF7 در کولر گازی: یخ زدگی

چه زمانی باید کولر گازی جنرال را تعمیر کنیم ؟

اگر که کولر گازی شما دچار چنین مشکلاتی شد یخ زدگی کولر گازی، عدم سرمایش مناسب کولر گازی، سرو صدای کولر گازی و…شد، باید برای تعمیر آن اقدام کنید.

 

نصب کولر گازی جنرال در کرج 

نصب این دستگاه ها بهتر است توسط نصاب و تعمیرکار کولر گازی انجام شود. اگر که شما تجربه ای در این کار ندارید ممکن است موارد متعددی همچون سقوط یونیت از روی دیوار و حتی آتش گرفتن آن رخ دهد.
در نتیجه توصیه میکنیم که اگر در زمینه تاسیسات سررشته ای ندارید، این کار را انجام و برای نصب دستگاه از تعمیر کا رو نصاب آن کمک بگیرید.
نصب و راه اندازی انواع کولر گازی در برندهای مختلف جنرال، ال جی، سامسونگ، گری و غیره از جمله تخصص های مجموعه آسان کار است.

نصاب و سرویس کارکولر گازی جنرال در کرج 

بله، بسیاری از موارد، افراد ناشناس یا ناشناس شرکت های نامعتبر می توانند به عنوان نصاب و سرویس کاران کو گازی، گاهی اوقات با استفاده از نام و برند معروفی به عنوان جنرال، فعالیت کنند. بنابراین، برای جلوگیری از این نوع تقلب و نصب، بهتر است از ارائه دهندگان معتبر و با نام و رسمی شناسایی شده خرید کنید و از سرویسکاران مجاز و متخصص استفاده کنید. همچنین، بهتر است قبل از تعمیر و نگهداری، با شرکت سازنده تماس بگیرید و به آنها کمک کنید.

نمایندگی کولر گازی جنرال در کرج

نکاتی برای پیشگیری از خرابی دستگاه کولر گازی جنرال 

  • از کار کردن مداوم دستگاه خود داری کنید.
  • به صورت همزمان از کولر های گازی و آبی استفاده نکنید ، کولر گازی رطوبت محیط را می گیرد و کولر آبی رطوبت را تشکیل می کند.
  • برای طولانی شدن عمرکولز گازی، بهتر است از مواد ضد زنگ استفاده کنید.
  • زمانی که دستگاه روشن است سعی نکنید Mode و حالت سرمایش و گرمایش آن را تغییر دهید.
  • خوب است در فصل زمستان از کاور و پوشش مطلوب به منظور مراقبت از کندانسور استفاده شود.
  • هنگام فعالیت کولر دمای آن قسمت را زیاد نکنید تا فشار اضافی به کولر وارد نگردد.

حرف آخر

با انتخاب شرکت آسانکار به عنوان نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در کرج، می‌توانید از خدمات با کیفیت بالا و با قیمت‌های مناسب بهره‌مند شوید و از تجربه و تخصص متخصصان این شرکت بهره‌مند شوید.

برای نصب و تعمیر کولر گازی جنرال می توانید روی ما در تمامی مناطق کرج (عظیمیه ،جهانشهر ,

گوهردشت ،فردیس ، باغستان ،هفته تیر ، دهقان ویلا  و…) حساب کنید، در اسرع وقت برای سرویس و تعمیر سرویسکاران خود را می فرستیم و برای نصب کولز گازی جنرال از نصابان با تخربه و ماهر ما استفاده کنید .

شما می توانید برای تعمیر کولر گازی در کرج با مجموعه ما تماس بگیرید تا سرویسکاران ما در اسراع وقت به محل شما اعزام شوند .