نصب وتعمیر داکت اسپلیت در کرج

نصب وتعمیر داکت اسپلیت در کرج

نصب وتعمیر داکت اسپلیت در کرج

نصب وتعمیر داکت اسپلیت در کرج ،با شروع فصلهای متفاوت سال، کاربرد از سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی مناسب اجتناب ناپذیر است. در حال حاضر اشخاص متفاوت برای تهیه سیستم گرمایشی و سرمایشی خانه یا محل کار خود، به استفاده از داکت اسپلیت‌ها گرایش پیدا کرده اند و از آنها برای این منظوربه کار می برند.

اندازه سرمایش و گرمایش تولید شده به وسیله داکت اسپلیت‌ها نسبت به دیگر سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی متناسب‌تر می باشد.

Installation and repair of duct split in Karaj
نصب وتعمیر داکت اسپلیت در کرج-3

زیرا به آسانی و در مدت زمان بسیار کمی می‌توان سرمایش و گرمایش خانه یا محل کار خود را به بهترین شکل تامین نمود. این دستگاه تقریبا به مانند اسپلیت‌های معمولی کار می‌کند.

لازم است توسط متخصص و تعمیرکار این دستگاه نصب و به صورت دوره‌ای داکت اسپلیت سرویس و تعمیر شوند تا بتوان از به وجود آمدن خرابی در آنها را به حداقل رساند و از تعمیر بی رویه آنها جلوگیری کرد. به همین علت نصاب و سرویس کننده ی دوره ای داکت اسپلیت‌ها را باید جدی بگیرید تا دیگر نیاز به پرداخت هزینه های گزاف در این زمینه نباشد.

داکت اسپلیت چیست؟

کار داکت اسپلیت در حالت سرمایشی دقیقا به مانندکولرهای گازی عادی می باشد که به وسیله ی فرایندهایی مانند چگالش و تبرید هوای مکان مورد نظر را خنک می‌کند و به وسیله دمنده‌های قدرتمند هوای خنک شده تولید شده را به داخل محیط هدایت می‌نماید. در حالت گرمایشی این دستگاه شبیه دستگاه شوفاژ عمل می‌نماید.

در این وضعیت دستگاه هوای مکان را وارد کانال‌هایی کرده و آن هوا را در کنار لوله‌های مسی آب گرم قرار داده و باعث گرم شدن هوای عبوری می‌گردد. بعداز آن به وسیله دمنده‌های قرارداده شده در دستگاه، این هوا به داخل منزل یا محل کار جریان می یابد.

Installation and repair of duct split in Karaj
نصب وتعمیر داکت اسپلیت در کرج

 کارکرد داک اسپلیت 

این اسپلیت‌ها دو قسمت هستند .قسمتی از آن در خارج از محیط قرار گرفته.قسمت دیگر آن در داخل محیط منزل یا محل قرار داده می شود. لازم است دقت شود که در اسپلیت‌های عادی در نهایت فاصله بین دو قسمت بیرونی و داخلی باید 6 متر باشد، چون در غیر این صورت کارایی دستگاه کاهش پیدا خواهد کرد. ولی در داکت اسپلیت‌ها این مورد بهبود یافته و این فاصله را تا 15 متر آن هم بدون افت کارایی می‌توان در مورد استفاده قرار داد.

مزیت  داک اسپلیت نصبت  اسپلیت معمولی 

1.در حالت کلی می‌توان گفت که داکت اسپیلت‌ها از نظر عملکرد و بهینه بودن در مصرف انرژی از اسپلیت‌های عادی به مراتب بیشتر بوده و به زودی جای خود را در همه محیطهای اداری و مسکونی خواهد گرفت.

2.لازم به ذکر است که تهیه و کاربرد از این داکت اسپلیت‌ها اضافه بر کم کردن هزینه‌های اولیه نسبت به چیلرهای کوچک و بزرگ برای مکان‌های اداری و منازل خیلی مقرون‌به‌صرفه است و در بلند مدت هزینه‌های مصرف انرژی و هدر رفت آن را به طرز قابل توجهی کم می شود.

3.یکی از مزیت های مهم داکت اسپلیت‌ها، کاربرد از هوای برگشتی برای بهبود عملکرد دستگاه و مصرف بهینه انرژی از این راه می‌باشد. به همین علت است که گفته می شود «همیشه هوای در جریان در محیط از هوای ثابت و ساکن تمیزتر و پاکیزده‌تر است.»

Installation and repair of duct split in Karaj
نصب وتعمیر داکت اسپلیت در کرج

در رابطه با داکت اسپلیت‌ها هم این مسئله صادق است. داکت اسپلیت‌ها هوای مطبوع و خنک را به مکان مورد نظر جریان داده.  از طرفی دیگر هوای گرم و کثیف را به خارج از محیط هدایت می‌نماید.تا تبادل هوای مناسبی را در منزل یا محل کار به وجود آورد. این امر اثر مهمی در سلامت و تندرستی اشخاص در منزل و محل کار خواهد داشت.

نصب  وتعمیر داک اسپلیت در کرج 

نصب داکت اسپلیت نیز به مانند هر دستگاهی دیگر نیازمند به دانش فنی دارد و نمی‌توان بدون تخصص آن را نصب نمود. اما در حالت کلی ابتدا باید عملیات کانال‌کشی انجام شود. اصولاً برای ایجاد هوای گرم، یک قسمتی به نام کویل، در جلو و یا پشت دستگاه تعبیه می شود .که آب گرم درون لوله‌های مسی تزریق می شود و فن تعبیه شده در دستگاه، هوا را در محیط به گردش درمی آورد. البته همین مسئله در ارتباط با هوای سرد نیز صدق می کند و به این شکل مراحل آنصورت می گیرد. عموماً، توصیه می‌شود از یک متخصص برای نصب داکت اسپلیت استفاده کرد.

برای نصب داک اسپلیت  خود می نوانید از نصاب های مجری و متخصص آسان کاراستفاده کنید 

Installation and repair of duct split in Karaj
نصب وتعمیر داکت اسپلیت در کرج

خدمات سریع ، آسان و ارزان نصب و تعمیر داکت اسپیلت در کرج

با آغاز هر فصل از سال نیاز به کاربرد از سیستمهای سرمایشی و گرمایشی متناسب بیشتر می شود. این موضوع باعث می شود که بسیاری از اشخاص از داکت اسپیلت های گوناگون یا پکیج های گرمایشی برای تأمین دمای مورد نیاز محیط شان استفاده نمایند. با وجود گوناگونی داکت اسپیلت ها تولید شده، امکانات عرضه شده در آنها نیز عموماً یکسان می باشد.

هر داکت اسپیلتی شامل یک دو شاخه برای اتصال به برق، یک پنل جهت نمایش دمای دستگاه و یک ریموت کنترل است. سرمایش یا گرمایشی که به وسیله این دستگاه تولید می شود در رابطه با دیگر دستگاه ها بسیار مناسبتر است. به طور مثال کافی است برای تهیه سرمای منازل تان دمای داکت اسپلیت را روی مقدار مورد نظرتان قرار دهید.  در کمتر از چند ثانیه از میزان خنکی جریان یافته در محیط لذت ببرید.

 

دلیل انتخاب برای نصب و تعمیر داکت اسپلیت در کرج

دلایل زیادی برای انتخاب برای نصب و تعمیر داکت اسپلیت وجود دارد که در ادامه شما را با همه آن‌ها آشنا خواهیم کرد.

  • برای رضایت مشتری بر همه چیز اولویت دارد . این موضوع باعث می‌شود که تعمیرکاران به بهترین نحوی که امکان دارد کار خود را انجام دهند.
  • از دیگر مزیت های اجرت کار، این است که نسبت به رقبای خود منصفانه تر آن را محاسبه می‌کنند.
  • لازم به توضیح است جهت دریافت خدمات فقط لازم است با مرکز تخصصی نصب و تعمیر داکت اسپلیت (آسان کار ) تماس گرفته یا در واتساپ پیام بگزارید تا در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر خود از خدمات بی نظیر ما بهره مند شوید.