نصب و تعمیر کولر گازی در آزادگان

نصب و تعمیر کولر گازی در آزادگان

نصب و تعمیر کولر گازی در آزادگان

از انجا که کولر گازی(اسپلیت) دستگاه تهویه مطبوع است که دارای دو قابلیت است. کولرهای گازی قابلیت سرد و گرم کردن محیط اطراف خود در فصول مختلفی از سال را دارند. برای اینکه اطلاعات کامل تری در خصوص نصب و تعمیر کولر گازی در آزادگان کرج داشته باشید باید با آسان کار در کرج همراه شوید.

09331405570

نصب و تعمیر کولر گازی در آزادگان

کولر گازی یک وسیله ی تهویه مطبوع (سیستم سرمایشی) می باشد .
همه می‌دانیم که دستگاه‌های تهویه مطبوع برای کمک به سیکل تبرید تراکمی‌و کنترل دمای محیط ساخته شده اند.
در اکثر از کولرهای گازی دستگاه ضدعفونی و کنترل رطوبت نیز وجود دارد.

ما در شرکت آسان کار خدمات  نصب انواع  کولر گازی و سرویس  انواع کولر گازی در آزادگان را به شما  ارائه خواهیم داد.

تعمیر کولر گازی در آزادگان

کولر گازی چیست؟

“کولر گازی” یک نوع اسپلیت سرمایشی و گرمایشی می باشد که با استفاده از سیکل تبرید تراکمی عمل تهویه هوا را انجام می‌دهد. عملکرد این دستگاه بر پایه گازهای مبرّد مثل R۲۲ و R۴۰۴ بوده که البته برای لایه ازن بسیار مضر هستند. این کولر، در مقایسه با کولر آبی قدیمی، عملکرد مطلوب و بهتری دارد و خنک‌کنندگی بسیار خوبی ارائه می‌دهد.

این دستگاه یکی از امکانات ضروری در اماکن مسکونی و تجاری، به‌ویژه در مناطق گرم و نیمه‌گرم محسوب می‌شود. همچنین، وجود سیستم فیلترینگ هوا در دستگاه، به پاکسازی هوای محیط از آلودگی‌ها و آلاينده‌های محیط کمک می‌کند. این ویژگی باعث می‌شود با انجام فرآیند استرلیزه‌سازی هوا نیازی به استفاده از فیلترهای هوا نباشد. به همین دلیل، نصب کولر گازی در منازل و محل‌کار به افرادی که دچار مشکلات تنفسی هستند، بیشتر پیشنهاد می‌شود.

البته برای خرید اسپلیت گازی، باید اطلاعاتی در مورد مشخصات، انواع، کارایی و ویژگی‌های کلی آن را داشته باشید تا بتوانید محصول مناسب و کاربردی را انتخاب کنید.

تعمیر کولر گازی چگونه است؟

برای اطمینان از وضعیت کلید اصلی در تعمیرات کولر گازی، باید از اهم متر استفاده کرد. برای این منظور، اهم متر را روی رنج یک قرار داده و رابط های آن را به پایه های کلید متصل کنید. با فشار دادن کلید و رفتن به حالت ON، اگر کلید سالم باشد، عقربه اهم به انتهای آن بچسبد و عدد صفر را نشان دهد. در صورتی که این اتفاق رخ ندهد، کلید ممکن است معیوب باشد و باید تعویض شود.

رفع این مشکل می‌تواند باعث رفع عیب اصلی کولر شود، اما مشکلات دیگری نیز ممکن است وجود داشته باشد که ناشی از عدم سرویس به موقع محصول باشد. به عنوان مثال، ممکن است موتور روشن شود اما کمپرسور راه نیافته باشد. این موارد نیز باید در نظر گرفته شده و مورد بررسی قرار گیرند.

تعمیر کولر گازی: تعمیر کولر گازی یکی از خدمات تخصصی شرکت ما است. ما این خدمات را با تکنسین‌های متخصص ارائه می دهیم. بر اساس آمارهای اخیر، کولر‌های گازی از محصولات پرفروش کشور ما هستند، به خصوص در شهرهای جنوبی و گرم کشور.

ما با افتخار تمام فرآیند‌های مرتبط با تعمیر کولر گازی را با بهترین روش‌های روز دنیا بر عهده داریم. تیم مجرب ما با دانش فنی بالا، ابتدا ایراد را تشخیص می دهد و پس از شناسایی مشکل، به تعمیر دستگاه می پردازد. اگر قطعه‌ای باید تعویض شود، از فروشندگان معتبر خریداری می شود تا اصالت کالا تضمین شود.

نصاب کولر گازی در آزادگان

تعمیر کار کولر گازی در آزادگان چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

تعمیرات کولر گازی خدمات مختلفی می‌شود که توسط یک تعمیرکار و به تشخیص او ارائه خواهد شد. سرویس‌های مختلفی از نظر تعمیرات کولر اسپلیت ارائه می‌شود را در فهرست زیر مشاهده نمایید:

خدمات 

 • عیب یابی و یافتن ریشه مشکل
 • سرویس کولر گازی پنجره ای
 • تعمیر کمپرسور کولر گازی
 • نصب کولر گازی
 • تعمیر و تعویض برد
 • شارژ گاز کولر گازی
 • تعویض یا تعمیر برد و خازن کولر گازی و اسپلیت
 • سرویس کولر گازی
 • تعمیر فن داخلی
 • رفع نشتی آب کولر گازی
 • رفع گرفتگی فیلتر هوا
 • تعمیر یا تعویض فیوز اسپیلت
 • رفع علت صداهای اضافی دستگاه
 • رفع علت یخ زدن کولر گازی
 • تعمیر دمپر کولر گازی
 • نصب فیلتر هوا

نصاب کولر گازی در آزادگان 

اگر که قصد خرید و یا تعمیر کولر گازی و اسپلیت را داشته باشید باید ، مراحل نصب و تعمیرات آن توسط فردی ماهر انجام شود. تا از رخ آمدن هرگونه مشکل جدید برای دستگاه جلوگیری شود.

دراین حال که نصب و یا تعمیرات اسپلیت(کولرگازی) به درستی انجام نشود، خسارات زیاد و جبران ناپذیری را در دراز مدت به همراه خواهد داشت در نتیجه خوب است در صورت بروز مشکل در اسرع وقت نسبت به برطرف کردن آن اقدام کرد.

نصب کولر گازی در آزادگان

نصاب کولر گازی شبانه روزی درآزادگان 

در هر ساعت از شبانه روز که دچار مشکل شدید یا به نصاب کولرگازی نیاز داشتید، با شماره ما تماس بگیرید کارکنان ما در اسرع وقت به محل شما میرسند.

هزینه سرویس و تعمیر کولر گازی و اسپلیت چگونه تعیین می‌شود؟

هزینه سرویس کولر گازی به چه میزان است ؟ اغلب  این‌ها سوالاتی هستند که مشتریان در این مورد می‌پرسند. قیمت سرویس کولر گازی به عوامل زیادی بستگی دارد. گاهی سرویس کار کولر گازی در محل حضور می‌یابد و متوجه می‌شود شرایط کولر گازی به شکلی است که هزینه‌ای بیش از هزینه اعلام شده خواهد بود. طبق نرخ اتحادیه سرویس کولر گازی تعیین می‌شود.

در مواردی نیز متخصص تعمیر کولر گازی یا سرویسکار کولر گازی در محل حضور می‌یابند و متوجه خواهد شد که کولر گازی نیازمند یک سرویس ساده  می باشد ؛ و به عنوان مثال نیازی به شارژ کولر گازی نیست، به تبع هزینه سرویس کولر گازی کاهش پیدا می‌کند.

عوامل موثر بر قیمت تعمیر کولر گازی

 1. نرخ اتحادیه کولر گازی
 2. نوع سرویس کولر گازی
 3. شستن و سرویس پنل اسپیلت
 4. تعویض فیلتر کولر گازی
 5. تمیز کردن فیلتر کولر گازی
 6. قیمت شارژ گاز کولر گازی
 7. هزینه سرویس کولر گازی بر اساس قطعات خراب
 8. هزینه ایاب و ذهاب سرویسکار

مشکلات روشن نشدن کولر گازی چیست؟

اولین مشکلات مطرح شده در مسیر عیب یابی کولر گازی، روشن نشدن کولر یا اسپلیت است. دلیل روشن نشدن کولر گاز مواردزیر می باشد:

1.نامناسب بودن اتصال سیم ها در ورودی.
2.قطع بودن دو شاخه یا سیم رابط کولر .
3.نرسیدن برق به فن موتور بعلت معیوب بودن کلید اصلی
4.نداشتن برق از پریز مورد استفاده باشد.

کلام آخر 

می شود.

برای نصب و تعمیر کولر گازی یا اسپلیت خود می توانید روی ما در تمامی مناطق کرج  (عظیمیه ،جهانشهر ,گوهردشت، فردیس، باغستان، هفت تیر ، دهقان ویلا  و…) حساب کنید در اسرع وقت برای سرویس و تعمیر سرویسکاران خود را می فرستیم و برای نصب کولز گازی های خودتا از نصابان باتخربه و ماهر ما استفاده کنید .

شما میتوانید برای تعمیر کولر گازی خود با مجموعه ما تماس بگیرید تا کارکنان ما در اسراع وقت به محل شما اعزام شوند.