نصاب کولر گازی کیست؟

 نصاب کولر گازی کیست؟

 نصاب کولر گازی کیست؟

نصاب کولر گازی کیست؟ تعمیر کولر گازی کار بسیار دشوار و سخت در ذهن ها ایجاد می کند . اولین راه حل و تنها راه حل برای تعمیر کولر گازی مراجعه به یک نصاب کولر گازی است .البته در موارد تخصصی تعمیر کولر گازی حتما بهترین تصمیم همین کار یعنی مراجعه به مراکز مجاز تعمیر ونصب کولر گازی یا مراجعه به یک نصاب کولر گازی می باشد.

 

ولی همیشه عیب هایی که در کولر گازی شما به وجود می آید یک اشکال و ایراد تخصصی نیست .بلکه به علت نا اگاهی و حتی عدم اطلاع درست از کار کردن با دستگاه است .که برای شما به صورت یک ایراد نمایان می شود . برخی از این موردها به اندازه ای سطحی و جزئی می باشند که شما می توانید با مطالعه دفترچه راهنمای کولر گازی خود به سادگی آن را حل کنید.

اما در برخی از موارد دیگر اشکال کمی در سطح بالاتر می باشند، ولی در سطح یک ایراد بزرگ نیستند و خود شما نیز با کمی مطالعه و یا یک تحقیق می توانید عیب را رفع کنید و لازم نیست هزینه ای بابت تعمیر کولر گازی خود پرداخت نمائید.

وظیفه نصاب کولر گازی در کرج

 نصاب کولر گازی کیست؟

نصاب  کسی است که تخصص و تجربه کافی درباره نصب و تعمیرات کولر گازی داشته باشد. درزمینه نصب و تعمیرات کولر گازی قسمت های متفاوت و متنوعی موجود است. که امکان دارد نصاب ها هر کدام در یک بخش مهارت زیادی داشته باشند. بعضی از آن ها تخصص تعمیر کولر در محل را دارند، برخی تخصص نصب کولر در محل و نیز برخی تخصص تعمیر دستگاه در واحد فنی فروشگاه را دارند.

مهارت های نصاب کولر گازی در کرج 

البته یک نصاب کولر گازی همه مهارت هایی که گفته شد را باید دارا باشد. اما تخصص داشتن در یک حوزه می تواند یک امتیاز برای آن ها محسوب شود. آسان کار این مقاله به بررسی اینکه از یک نصاب کولر گازی چه انتظاراتی میرود؟ چه مواردی را باید زمان نصب از نصاب کولر بخواهید؟ و موارد دیگر میپردازیم.

تعمیرکار کولر گازی 

از خصوصیات تعمیرکار کولر گازی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- مهارت و تجربه:

یک تعمیرکار کولر گازی باید دارای مهارت و تجربه کافی در این زمینه باشد تا بتواند مشکلات مختلف کولرهای گازی را شناسایی و رفع کند.

2- دانش فنی:

تعمیرکار کولر گازی باید دانش فنی کافی در زمینه عملکرد کولر گازی، اجزای آن و سیستم های مرتبط با آن را داشته باشد.

3- ابزارها و تجهیزات:

تعمیرکار کولر گازی برای انجام کار بهتر نیاز به ابزارها و تجهیزات مناسب دارد که باید آنها را به خوبی شناخته و از آنها استفاده کند.

4- رعایت ایمنی:

تعمیرکار کولر گازی باید به رعایت اصول ایمنی و بهداشتی کار و همچنین استفاده از تجهیزات محافظ برای خود و مشتریانش توجه داشته باشد.

5- ارتباط موثر با مشتریان:

تعمیرکار کولر گازی باید بتواند با مشتریان خود به خوبی ارتباط برقرار کرده و برای آنها توضیح دهد که چه مشکلی در کولر گازی آنها وجود دارد و چگونه آن را رفع می‌کند.

هدف نصاب کولر گازی در کرج

وظیفه متخصص نصب و تعمیر کولر گازی چیست؟

همانگونه که بیان شد، یک نصاب تعمیر کولر گازی می تواند فقط در یک قسمت تخصص خاصی دارا باشد. درنتیجه با توجه به بخشی که در آن تخصص دارد وظایف خاص خود را دارا می باشد. اما اهمیت کار و مهم بودن آن برای تمام بخش های مختلف واحد فنی تعمیرات کولر گازی به یک اندازه می باشد.

 

1.وظیفه اصلی آن ها این است که همه سیستم های تهویه گازی که در منازل، فروشگاه ها، مدارس و … قرار دارند را کنترل و بررسی کنند. یک کولر گازی لازم است در دوره های زمانی متفاوت مورد کنترل و سرویس قرار بگیرد. اصولاً زمانی که شما کولر گازی خریداری می کنید، پس از نصب زمان هایی را جهت سرویس کولر نصب شده معین می کنند.  وظیفه نصاب های کولر گازی است که برای سرویس کولر به محل مراجعه نماید.

2.هر کولر گازی که دارای گارانتی باشد، یک دوره سرویس در بازه زمانی متفاوت برای آن معین می کنند. این سرویس های دوره ای به وسیله نصاب ها ویا تعمیرکاران کولر انجام می شود. آن ها در سرویس های دوره ای سعی می کنند از همه بابت یک کولر گازی را مورد بررسی و بازبینی قرار دهند تا اگر قطعه ای آسیب دیده باشد و یا خراب شدن آن در آینده نزدیک ممکن باشد، آن را تعویض کنند.به عبارت دیگر یک نصاب کولر در این مرحله مواردی را در نظر می گیرد تا عملکرد آن را بهبود بخشد.

وظیفه نصاب کولر گازی در کرج 

کار نصاب های کولر گازی می تواند ترمیم لوله باشد که نشتی داشته و یا تعویض قطعه ای که دچار مشکل شده است و موارد دیگر که سعی کردیم به صورت چک لیست در ادامه برایتان بیان کنیم:

1.عیب یابی لوله و اتصالات آن ها و موارد مربوط به آن

2.عیب یابی قطعات الکترونیکی و تعویض آن

3.تست اتصالات برقی و عیب یابی موارد مربوط به آن

4.انجام راهکار هایی برای بهبود بخشیدن به عملکرد کولر گازی

5.تست فیلتر ها و در صورت لزوم تعویض آن ها

6.نصب و عیب یابی موارد مربوط به ترموستات

7.نصب کولر گازی و تمام تجهیزات مربوط به آن

8.تشخیص محل قرار گیری موتور کولر گازی

9.ثبت و ضبط کردن تمام مواردی که در زمان سرویس دادن انجام میشود.

در ادامه مقاله به اصلی ترین وظایف نصاب ها که شامل نصب کولر گازی به طور مختصر به آن میپردازیم:

هدف نصاب کولر گازی در کرج (1)

نصب کولر گازی

نصاب کولر گازی تمام مراحلی که برای نصب یک کولر گازی لازم است ،را به ترتیب برای خود یاداشت کرده و با مراجعه به محل تک تک این مراحل را انجام میدهد. بعد از سفارش نصب طرحرا از واحد فروش گرفته و به محل نصب مراجعه می کند .
در وهلیه اولین محل نصب کولر گازی و همینطور موتور آن را مشخص میکند. سپس نصاب کار های نصب کولر را شروع میکند.

هدف نصاب کولر گازی در کرج

 • پیشگیری از مشکلاتی که امکان دارد در آینده پیش آید.
 • کاهش هزینه های در جهت نگهداری کولر گازی.
 • به وجد آوردن آسودگی خاطر برای مشتری
 • راهنمایی هایی برای نحوه خرید کولرگازی . آن ها بر این باورند که ممکن است بعضی از مشتریان قصد تعویض کولر گازی و یا اینکه قصد ارتقا محصول خود را داشته باشند.

ابزار های مورد نیاز نصاب و تعمیر کار کولر گازی

با توجه به تخصصص هر تکنسین، آنها از ابزارهای متفاوتی استفاده می کنند. این ابزار مواردی از قبیل پیچ گوشتی، دستگاه برش لوله و آچار و دیگر ابزارهای دستی اصلی باشد. همچنین ابزار های پیشرفته آنها شامل موارد زیر می باشد:

 1. لوله بر مسی
 2. پمپ وکیوم
 3. ترمومتر
 4. پرچ کن یا لاله کن
 5. منیفولد سرویس (گیج فشار)
 6. دستگاه فنر خم کن لوله ی مسی
 7. کپسول گاز برودتی
 8. مولتی متر
 9. مانومتر

تعمیرکار کولر گازی

شیوه خدمت رسانی نصاب کولر گازی شرکت آسان کار

در هنگام نصب کولر گازی می توانید با واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا ما هم از روند کار نصاب کولر گازی آگاه باشیم.
جهت بیان نظرات و انتقادات نسبت به نصاب کولر گازی می توانید با واحد پشتیبانی ما تماس حاصل فرمائید.

چرا باید از نصاب کولر گازی آسان کار سرویس کمک بگیرید؟

نصاب کولر گازی با داشتن سابقه دیرینه و درخشان کار در انجام خدمات نصب و سرویس و تعمیر کولر گازی ، اسپلیت و داکت اسپلیت و دارا بودن نمایندگی انواع کولر گازی وبهترین تجهیزات و ابزارآلات حرفه ای و مدرن برای نصب و سرویس کولر گازی.

 • حفظ و امانت داری و خوش اخلاقی در هنگام خدمات نصب کولر گازی
 • اعزام در حداقل زمان و انجام خدمات نصب کولر در سریع ترین زمان ممکن
 • توصیه ها و بیان نمودن نکات مهم در زمان ارائه خدمات نصب کولر به مشتریان
 • نصب تخصصی انواع کندانسور کولر گازی به وسیله نصاب کولر گازی متخصص

کلام آخر

مادر این مقاله به بررسی نصاب کولر گازی کیست؟و نصاب کولر گازی در کرج پرداختیم .ما درشرکت آسان کار با نصاب ها و تعمیر کاران ماهر ومجرب برای نصب و تعمیرانواع کولر گازی ،اسپلیت و داکت اسپلیت  در کرج بهره می بریم. این مجموعه نمایندگی خدمات تمامی برندهای کولر گازی و داکت اسپیلت می‌باشد (جنرال، سامسونگ، ال جی، جنرال گلد، میتسوبیشی، هایسنس، وست پویت، گالانز، اجنرال، تراست و…) و با داشتن تیمی مجرب و با سابقه در حوزه تعمیر، نگهداری و نصب انواع خدمات کولر گازی فعالیت می‌کند. مشاوره و انجام خدمات با ما تماس بگیرید ویا در واتساپ  پیام بگزارید .

شماره تماس با نمایندگی نصب کولر گازی در کرج
09331405570