نصب و تعمیر کولر گازی در دهقان ویلا

نصب و تعمیر کولر گازی در دهقان ویلا

نصب و تعمیر کولر گازی در دهقان ویلا

نصب و تعمیر کولر گازی در دهقان ویلا کولر گازی یک وسیله ی تهویه مطبوع (سیستم سرمایشی) می باشد.

tel:09331405570
09331405570

همه می‌دانیم که دستگاه‌های تهویه مطبوع برای کمک به سیکل تبرید تراکمی‌و کنترل دمای محیط ساخته شدهاند .
در اکثر از کولرهای گازی دستگاه ضدعفونی و کنترل رطوبت نیز وجود دارد.

ما در شرکت آسان کار خدمات  نصب انواع  کولر گازی و سرویس  انواع کولر گازی در دهقان ویلا را به شما  ارائه خواهیم داد.

نصب و تعمیر کولر گازی در دهقان ویلا

کولرهای گازی و داکت اسپلیت‌ ها نقش بسزایی در خنک‌ کردن محل های مورد استفاده در فصول گرم سال دارند. به صورتی که چند ساعت از کار افتادن آنها، تحمل گرما را برای ما بسیار دشوار می‌کند. فیلترها، کویل‌ها و فن های کولر گازی، از قسمت هایی هستند که لازم است به طور منظم تعمیر و نگهداری شوند تا دستگاه طول عمر بیشتری داشته باشد.

نصب و تعمیر کولر گازی در دهقان ویلا
نصب و تعمیر کولر گازی در دهقان ویلا

تعمیر شبانه روزی کولر گازی دهقان ویلا 

تعمیرات کولر در زمان مشخصی درسال به علت شرایط آب و هوایی متقاضیان بسیاری دارد و به علت نیاز فوری امکان دارد از افراد غیر فنی دعوت بکار کنید و علاوه بر رفع نشدن مشکل فنی کولر گازی و با توجه به پرداخت هزینه همچنان مشکل پابرجاست. تعمیر شبانه روزی کولر گازی جهانشهر از کادر متخصص و فنی برخوردار می باشد و آماده خدمت رسانی به تمامی نقاط کشور درمحل کار یا منزل شما است. مهمترین مرحله تعمیر یک سیستم عیب یابی آن است که با اطمینان خاطرمیتوانید آنرا به مجموعه آسان کار دردهقان ویلا بسپارید.

سرویس کار کولر گازی دهقان ویلا 

از موارد مهم نگهداری کولرگازی، سرویس کردن آن هر 6 ماه تا یکسال است . سرویس کولرگازی به صورت دوره ای باعث سالم ماندن سیستم و طول عمر آن دستگاه میشود. در صورت سرویس کردن به موقع کولر گازی شما از هزینه های ثانویه پیشگری میکنید.

مجموعه آسان کار با دراختیار داشتن تیم مجرب و متخصص  از سرویس کاران دردهقان ویلا آماده سرویس و تعمیر کولر گازی به صورت شبانه روزی به شما مشتریان گرامی است.

نصب و تعمیر کولر گازی در دهقان ویلا
نصب و تعمیر کولر گازی در دهقان ویلا

سرویس کاران محدوده دهقان ویلا  تماما متخصص و فنی بوده و تمامی دورهای آموزشی تخصصی سرویس انواع کولرگازی را گذرانده اند و با تجربه بالا آماده سرویس دهی دائم در نقاط دهقان ویلا می باشند. متخصصان ما سرویس کولر گازی دهقان ویلا  را در تمامی برندها نیزانجام میدهند.

https://wa.me/+989331405570

نصاب کولر گازی دهقان ویلا 

نصابان مجموعه آسان کار از تخصص بالای در جهت نصب و سرویس کولر گازی دهقان ویلا در برندهای مختلف برخوردارند .شما میتوانید برای نصب صفرتا صد و یا انواع تعمیرات و سرویس دهی با خیال راحت دستگاه خود را به مجموعه آسان کار بسپارید.

متخصصین ما دارای گواهینامه معتبر گذراندن دوره های آموزشی تخصصی و فنی معتبر و داشتن سال ها تجارب کاری هستند. با اولین تماس یا پیام در واتساپ با مجموعه آسان کار نصابان ما را دعوت به سرویس دهی به سیستم خود کنید.

نصاب کولر گازی دهقان ویلا  در شبانه روز درخدمت شماست. نگهداری، سرویس کولر گازی ر ، تعمیر کولر گازی دهقان ویلا  و دستگاه گرمایشی خود را به مجموعه آسان کار بسپارید.

تعمیر انواع کولر گازی درمنزل در منطقه دهقان ویلا 

خوبی تعمیر کولر اسپلیت در منزل این می باشد که شما بدون خروج از منزل و صرفا از طریق ارتباط گرفتن با تعمیرکار کولر گازی، می‌توانید سیستم خود را با کمترین دردسر تعمیر کنید. البته قبل از اقدام به خبر کردن تعمیرکار، خوب تر است بررسی‌های اولیه را انجام دهید؛ شاید مشکل کولر، ساده و قابل رفع باشد.

گارانتی تعمیر چیست؟

گارانتی تعمیر به معنی این است که بعد از تعمیرکولرگازی، اگر دوباره کولرگازی در همان قسمت تعمیر شده دچار عیب وخرابی شد تعمیرکار دهقان ویلا  سرویس کار به محل اعزام شده و به شکل رایگان اقدام به تعمیر مجدد کولر خواهد کرد.

سرویس و تعمیر کولرگازی دهقان ویلا  خود را به ما بسپارید . چون تعمیرگاه معتبر دهقان ویلا سرویس کار با داشتن نیرو های باسابقه و آموزش دیده می تواند در سریع ترین زمان ممکن و با تضمین خدمات تعمیراتی خود به آسانی تمام مدل های کولرگازی را سرویس یا تعمیر کند . قیمت مناسب و کیفیت کار بالا، یکی از ویژگی های ما است .

تعمیر کار کولر گازی دهقان ویلا  چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

تعمیرات کولر گازی خدمات مختلفی می‌شود که توسط یک تعمیرکار و به تشخیص او ارائه خواهد شد. سرویس‌های مختلفی از نظر تعمیرات کولر اسپلیت ارائه می‌شود را در فهرست زیر مشاهده نمایید:

 1. عیب یابی و یافتن ریشه مشکل
 2. سرویس کولر گازی پنجره ای
 3. تعمیر کمپرسور کولر گازی
 4. نصب کولر گازی
 5. تعمیر و تعویض برد
 6. شارژ گاز کولر گازی
 7. تعویض یا تعمیر برد و خازن کولر گازی و اسپلیت
 8. سرویس کولر گازی
 9. تعمیر فن داخلی
 10. رفع نشتی آب کولر گازی
 11. رفع گرفتگی فیلتر هوا
 12. تعمیر یا تعویض فیوز اسپیلت
 13. رفع علت صداهای اضافی دستگاه
 14. رفع علت یخ زدن کولر گازی
 15. تعمیر دمپر کولر گازی
 16. نصب فیلتر هوا
نصب و تعمیر کولر گازی در دهقان ویلا
نصب و تعمیر کولر گازی در دهقان ویلا

هزینه تعمیر و سرویس کولرگازی در دهقان ویلا 

ین خدمات قیمت ثابتی ندارند و با توجه به مشکلات موجود ، مقدار تخصص و قطعاتی که استفاده می شود هزینه نهایی متفاوتی خواهد بود. در حالتی که به جای تعمیر قطعات ، به تعویض آن ها پرداخته‌شود قیمت بیشتر خواهد شد . یا اگر مشکل ایجادشده خیلی جدی و تخصصی باشد هزینه تعمیرات آن متفاوت می باشد .

عوامل موثر برقیمت کولر گازی

 • نرخ اتحادیه کولر گازی
 • نوع سرویس کولر گازی
 • شستن و سرویس پنل اسپیلت
 • تعویض فیلتر کولر گازی
 • تمیز کردن فیلتر کولر گازی
 • قیمت شارژ گاز کولر گازی
 • هزینه سرویس کولر گازی بر اساس قطعات خراب
 • هزینه ایاب و ذهاب سرویسکار

کلام آخر

توصیه ما به شما برای افزایش طول عمر کولر گازی باید به چند نکته توجه کرد. درزگیری و عایق بندی مناسب باید در اطراف کولر انجام شود. نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار گیرد.

برای افزایش کارایی کولر گازی پنجره ای می توان از اینورتر استفاده کرد. اینورترها مصرف انرژی را کاهش می دهند. نگهداری به موقع و شستشوی منظم فیلترها باعث عملکرد بهتر کولر می شود.

برای نصب و تعمیر کولر گازی یا اسپلیت خود می توانید روی ما در تمامی مناطق کرج (عظیمیه ، جهانشهر ,گوهردشت ،فردیس ، باغستان و…)حساب کنید در اسرع وقت برای سرویس و تعمیر سرویس کاران خود را می فرستیم و برای نصب کولز گازی های خودتا از نصابان باتخربه و ماهر ما استفاده کنید .

 

برای سرویس و نصب وتعمیر کولر گازی در دهقان ویلا کرج  با آسان کار تماس بگیرید.

 

شماره تماس :09331405570

واتساپ:09331405570