نصب تعمیر کولر گازی در جهانشهر

نصب تعمیر کولر گازی در جهانشهر

نصب تعمیر کولر گازی در جهانشهر

tel:09331405570
09331405570

ما در این مقاله سعی داریم دربارهی نصب تعمیر کولر گازی در جهانشهر توضیحاتی ارئه دهیم لطفا تا آخرمقاله با ما همراه باشید.

نصب تعمیر کولر گازی در جهانشهر

استفاده از کولرآبی دردسر های بسیاری دارد. مصرف آب فراوان و خابی های مکرر از معایب استفاده از کولرگازی می باشند. بعضی از افراد فکر می کنند هزینه کولرگازی خیلی بیشتر از کولرآبی است در صورتی که این گونه نیست. کولرگازی انواع زیادی دارد و هر کس می تواند متناسب با نیاز خود اقدام به خرید یک کولر مناسب نماید.

برای کمتر شدن از هزینه های اضافی، کولرگازی باید هر مدتی سرویس و تعمیر شود. تاسیسات آسان کار با چندین سال سابقه درخشان در امر نصب و تعمیر کولر گازی در جهانشهر کرج آماده ی هرگونه تعمیرات انواع برند های کولر گازی در محل منزل شما است.

نصب تعمیر کولر گازی در جهانشهر
نصب تعمیر کولر گازی در جهانشهر

تعمیر شبانه روزی کولر گازی جهانشهر

تعمیرات کولر در زمان مشخصی درسال به علت شرایط آب و هوایی متقاضیان بسیاری دارد و به علت نیاز فوری امکان دارد از افراد غیر فنی دعوت بکار کنید و علاوه بر رفع نشدن مشکل فنی کولر گازی و با توجه به پرداخت هزینه همچنان مشکل پابرجاست. تعمیر شبانه روزی کولر گازی جهانشهر از کادر متخصص و فنی برخوردار می باشد و آماده خدمت رسانی به تمامی نقاط کشور درمحل کار یا منزل شما است. مهمترین مرحله تعمیر یک سیستم عیب یابی آن است که با اطمینان خاطرمیتوانید آنرا به مجموعه آسان کار درجهانشهر بسپارید.

سرویس کار کولر گازی جهانشهر

از موارد مهم نگهداری کولرگازی، سرویس کردن آن هر 6 ماه تا یکسال است . سرویس کولرگازی به صورت دوره ای باعث سالم ماندن سیستم و طول عمر آن دستگاه میشود. در صورت سرویس کردن به موقع کولر گازی شما از هزینه های ثانویه پیشگری میکنید. مجموعه آسان کار با دراختیار داشتن تیم مجرب و متخصص  از سرویس کاران در جهان شهر آماده سرویس و تعمیر کولر گازی به صورت شبانه روزی به شما مشتریان گرامی است.

سرویس کاران محدوده جهانشهر تماما متخصص و فنی بوده و تمامی دورهای آموزشی تخصصی سرویس انواع کولرگازی را گذرانده اند و با تجربه بالا آماده سرویس دهی دائم در نقاط جهانشهر میباشند. متخصصان ما سرویس کولر گازی جهانشهر را در تمامی برندها نیزانجام میدهند.

https://wa.me/+989331405570

نصاب کولر گازی جهانشهر

نصابان مجموعه آسان کار از تخصص بالای در جهت نصب و سرویس کولر گازی جهانشهر در برندهای مختلف برخوردارند .شما میتوانید برای نصب صفرتا صد و یا انواع تعمیرات و سرویس دهی با خیال راحت دستگاه خود را به مجموعه آسان کار بسپارید. متخصصین ما دارای گواهینامه معتبر گذراندن دوره های آموزشی تخصصی و فنی معتبر و داشتن سال ها تجارب کاری هستند.

با اولین تماس یا پیام در واتساپ با مجموعه آسان کار نصابان ما را دعوت به سرویس دهی به سیستم خود کنید. نصاب کولر گازی جهانشهر در شبانه روز درخدمت شماست. نگهداری، سرویس کولر گازی جهانشهر ، تعمیر کولر گازی جهانشهر و دستگاه گرمایشی خود را به مجموعه آسان کار بسپارید.

نصب تعمیر کولر گازی در جهانشهر
نصب تعمیر کولر گازی در جهانشهر

خدمات مجموعه آسان کار شامل:

1.تعمیر برد کولر گازی

2.تعمیر کمپرسور کولر گازی

3.تعویض کمپروسور کولر گازی

4.تعمیر و یا تعویض موتور فن کولرگازی و… .می باشد .

در تعمیر کولر گازی استفاده از قطعات اصلی و نیروی متخصص خیلی مهم است واهمیت بسیاری دارد در غیر این صورت علاوه بر افزایش هزینه، از کیفیت کولرگازی یا اسپلیت شما کم می شود.

عیب یابی کولر گازی اسپلیت و جا بجایی کولرگازی اسپلیت

عیب یابی کولر گازی در روند تعمیر کولر گازی جهانشهر نقش بسیارمهمی دارد. تا موقعی که عیب یابی صحیح از کولر گازی شما انجام نشود تعمیرکار نمیتواند به درستی کولر گازی را تعمیر کند مجموعه آسان کار عیب یابی کولر گازی جهانشهر را به طور رایگان برای شما انجام میدهد. عیب یابی کولر گازی اسپلیت و جا بجایی کولرگازی اسپلیت دو تا از اصلی ترین خدماتی است که مجموعه آسان کار برای مشتریان خود در نظرگرفته است.

مشکلات روشن نشدن کولر گازی چیست؟

اولین مشکلات مطرح شده در مسیر عیب یابی کولر گازی، روشن نشدن کولر یا اسپلیت است. علت روشن نشدن کولر گاز

موارد زیراست :

1.نامناسب بودن اتصال سیم ها در ورودی.

2.قطع بودن دو شاخه یا سیم رابط کولر .

3.نرسیدن برق به فن موتور بعلت معیوب بودن کلید اصلی

4.نداشتن برق از پریز مورد استفاده باشد.

کمبود شارژ در کولرگازی

در صورتی که شارژ کولر تمام شده باشد یا رو به اتمام باشد باید نسبت به شارژ مجدد آن اقدام کرد.

هزینه تعمیر و سرویس کولرگازی در جهانشهر

این خدمات قیمت ثابتی ندارند و با توجه به مشکلات موجود ، مقدار تخصص و قطعاتی که استفاده می شود هزینه نهایی متفاوتی خواهد بود. در حالتی که به جای تعمیر قطعات ، به تعویض آن ها پرداخته‌شود قیمت بیشتر خواهد شد . یا اگر مشکل ایجادشده خیلی جدی و تخصصی باشد هزینه تعمیرات آن متفاوت می باشد .

نصب تعمیر کولر گازی در جهانشهر
نصب تعمیر کولر گازی در جهانشهر

کلام آخر 

توصیه ما به شما برای افزایش طول عمر کولر گازی باید به چند نکته توجه کرد. درزگیری و عایق بندی مناسب باید در اطراف کولر انجام شود. نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار گیرد. برای افزایش کارایی کولر گازی پنجره ای می توان از اینورتر استفاده کرد. اینورترها مصرف انرژی را کاهش می دهند. نگهداری به موقع و شستشوی منظم فیلترها باعث عملکرد بهتر کولر می شود.

برای  سزویس و نصب وتعمیر کولر گازی در جهانشهر با آسان کار تماس بگیرید

شماره تماس :09331405570

واتساپ:09331405570