نصب و تعمیر کولر گازی درجهان نما

نصب و تعمیر کولر گازی درجهان نما

نصب و تعمیر کولر گازی درجهان نما

نصب و تعمیر کولر گازی درجهان نما در کرج   از انجا که کولر گازی(اسپلیت) دستگاه تهویه مطبوع است که دارای دو قابلیت است. کولرهای گازی قابلیت سرد و گرم کردن محیط اطراف خود در فصول مختلفی از سال را دارند. برای اینکه اطلاعات کامل

تری در خصوص این دستگاه داشته باشید باید با آسان کار  در کرج همراه شوید.

نصب وسرویس کولر گازی در کرج
نصب و تعمیر کولر گازی درجهان نما

نصب و تعمیر کولر گازی درجهان نما در کرج  

تعداد زیادی برندهای کولر گازی ها در بازار های ایران موجود است. از آن جای که شرکت ما نمایندگی مهمترین برندهای کولر گازی را دار هستند، وهمچنین بهترین تعمیرکاران متخصص و حرفه‌ای ما با تجربه بالایی در تعمیر و سرویس دارند با ما همکاری می کنن .

شرکت ما طیف زیادی از این برندها ی کولرگازی را به راحتی نصب ویا تعمیر کرده و در صورت نیاز قطعات مرتبط را در زمان کوتا تهیه وبا کیفیت بالا و به تعمیر کار کولر گازی تحویل داده تا بتوانند دستگاه شما را با بالاترین کیفیت تعمیر و به شما تحویل دهند.

کلیه خدمات تعمیر کولر گازی درجهان نما در کرج  

کار آسان با سابقه دیرینه در سیستم تهویه هوا از جمله کولرهای گازی و داکت اسپیلت‌ها فعالیت می‌نماید. این مجموعه نمایندگی خدمات تمامی برندهای کولر گازی و داکت اسپیلت می‌باشد (جنرال، سامسونگ، ال جی، جنرال گلد، میتسوبیشی، هایسنس، وست پویت، گالانز، اجنرال، تراست و…) و با داشتن تیمی مجرب و با سابقه در حوزه تعمیر، نگهداری و نصب انواع خدمات کولر گازی فعالیت می‌کند.

تیم ما با ارائه نمودن ضمانت کاری یکساله، هرگونه خدمات در ذیل فاکتور رسمی خود خیال مشتریان خود را از بابت دغدغه‌های خرابی مجدد و هزینه های اضافی راحت کرده است‌.

تمامی خدمات عیب یابی، سرویس و تعمیر کولر گازی درکرج و همچنین برای نصب و راه اندازی و شارژ و سرویس گاز کولر گازی در خدمت همشهری های محترمهستیم ،وبا مقرون به صرفه ترین قیمت وطبق تعرفه و همچنین درکوتاه ترین زمان ممکن مشکلات دستگاه کولر گازی شما را بر طرف نماید.

نصب وسرویس کولر گازی در کرج
نصب و تعمیر کولر گازی درجهان نما در کرج  

کولر گازی چیست؟

کولر گازی یک نوع وسیله ی تهویه مطبوع (دستگاه سرمایشی وگرمایشی) هست دستگاهی است که با تبدبل گاز به مایع و سپس مایع به گاز تولید سرما می کند که در بعضی ازاین دستگاه ها امکان معکوس کردن وجود دارد و می توان کولر را تبدبل به پمپ حرارتی کرد و در فصول سرد زمستان به عنوان یک وسیله گرمایشی از آن برای گرم نگه داشتن محیط استفاده کرد.

وظیفه ی کولر گازی چیست؟

کولرهای گازی این وظیفه را دارند که هوای گرم داخل خانه را با تبخیر مایع مبرد در اواپراتور کولر تبدیل به هوای مطبوع و خنک کند.

مزایا و معایب کولرهای گازی

مزایا

  • خنک سازی بسیار سریع محیط به خاطر انتقال حرارت و برودت خیلی بالا
  • فیلتراسیون هوا و کم تر شدن آلودگی و گرد و غبار محیط

معایب

  • هزینه خرید کولر بااست
  • مصرف برق بالا
  • امکان استفاده در محل های حاره ای و شرجی
نصب وسرویس کولر گازی در کرج
نصب و تعمیر کولر گازی درجهان نما در کرج  

شیوه نصب کولر گازی درجهان نما در کرج  

شیوه نصب کولر گازی با توجه به نوع کولر گازی و طراحی آن مختف می باشد و با وجود انواع مختلف کولر گازی باید در نصب آن دقت زیادی شود و در این مورد به یک تکنیک حرفه ای مراجعه کنید تا خسارت مالی به سیستم وارد نشود. نصب کولرگازی های یک تکه راحت می باشد و بدون هیچ مشکلی می توانید آن رابه راحتی نصب و مورد استفاده قرار دهید ولی در کولر گازی های دو تکه یا اسپلیت لازم به یک تعمیر کار حرفه ای دارید و بدون داشتن مهارت امکان دارد باعث مشکلاتی شوید و به کولر گازی خود آسیب برسانید.

قیمت کولرگازی درجهان نما در کرج  

برند: برند‌های مختلف ایرانی، چینی، کره‌ای، ایتالیایی و آلمانی در بازار ما وجود دارند. اغلب برند‌های ایرانی کمترین قیمت را دارند و محصولاتی از شرکت‌های میدیا، گری و جنرال مکس و بسیاری از شرکت‌های چینی در رده‌های بعدی قرار می‌گیرند.

خرید انواع کولر گازی درجهان نماکرج

مدل های مختلفی از کولر گازی دارد و برای خرید باید به نکات زیاری ازجمله بودجه، کیفیت سیستم ، متراژ فضا و رنگ آن توجه کرد. برای خرید آنلاین‌ها می‌توان از طریق اینترنتی ، حضوری ، تلفنی اقدام کرد. این فروشگاه بزرگ مثل یک بازار یا فروشگاه لوازم خانگی تمامی مدل‌های کولر گازی و اسپیلت موجود در بازار را فراهم کرده است.

انواع کولر گازی

نصب وسرویس کولر گازی در کرج
نصب وسرویس کولر گازی در کرج

1.اسپیلیت دیواری در جهان نما کرج 

اسپیلت های دیواری از ظرفیت های 9000 تا 36000 تولید می شوند که متناسب با ظرفیت کولر مقدارتوان سرمایش و گرمایش آن تغییر می کند. نیاز به ذکر است که برق مصرفی اسپیلت های دیواری تک فاز 220 ولت است . حتما به این نکته توجه نمایید که در صورت استفاده از چند اسپیلت در کنار هم اگر مقدار ظرفیت کولر ها بالا باشد، برق مصرفی سه فاز 380 ولت مورد لازم است .

2.کولر گازی ایستاده درجهان نما کرج 

همانطور که از نام کولر گازی ایستاده پیداست به صورت عمودی برای نصب ایستاده تولید و روانه بازار رقابت می‌شوند. مدل‌های ایستاده از دو یونیت داخلی و خارجی تهیه شده که پنل داخلی درون فضای داخلی قرار می‌گیرد، و بخش خارجی یا همان کندانسور در بیرون ازخانه قرار می‌گیرد.
کمپرسور کولر گازی ایستاده حین عملکرد گرمای بسیار زیادی تولید می‌کند به همین صورت نیاز است که در فضای بیرونی مثل تراس یا حیاط قرار بگیرد.

3. کولر گازی مولتی اسپیلیت در جهان نماکرج 

کولر مولتی اسپلیت از یک کمپرسور یا یونیت خارجی و چند یونیت داخلی یا پنل ساخته شده است که می‌توان در شرکت‌ها، بیمارستان‌ها، محیط مسکونی، ادارات و … از آن‌ها نیز استفاده کرد و البته باید این را بدانید پنل‌های دستگله های چند پله ای (مولتی اسپلیت) در مساحت‌های بیش از 30 متر و کمتر از 150 متر مورد استفاده نیز قرار می‌گیرند.

4. داکت اسپیلیت در جهان نما کرج 

داکت اسپلیت در اصل یک نوع سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب و پیشرفته می باشد که این روز ها به شکل افزاینده ای در حال گسترش است . این دستگاه تنظیم هوا با دارا بودن ویژگی های منحصر به فرد توانسته به سرعت در میان کاربران رواج یابد.

5. اسپلیت سقفی زمینی درجهان نما کرج 

یکی دیگر از انواع کولرگازی اسپلیت، اسپلیت سقفی زمینی است و همانطور که از نامش مشخص است، و محل قرار گرفتن انها هم بصورت خوابیده به سقف و هم بصورت زمینی و کنار دیوار قابل نصب است.

نصب وسرویس کولر گازی در کرج
نصب وسرویس کولر گازی در کرج

ظرفیت کولر گازی

کولرهای گازی برای بخش ها ومکان های مختلف از 9000 بی تی یو تا 200000 تولید و مورد استفاده قرار میگیرند.

کلام آخر 

این دستگاه از چهار جزء اصلی کندانسور ،کمپرسور ، اواپراتور و شیر انبساط تشکیل می شود .بعضی از اسپلیت ها فقط کار خنک کردن را انجام می دهند و در زمینه سرمایشی و برای خنک کردن محیط از آنها استفاده می شود اما بعضی از اسپلیت ها هر دوعمل گرمایشی و سرمایشی را انجام می دهند و می توان از آن برای خنک کردن در تابستان و از گرمای آن در زمستان استفاده کرد.

برای نصب و تعمیر کولر گازی یا اسپلیت خود می توانید روی ما در تمامی مناطق کرج (عظیمیه ، جهانشهر ,گوهردشت ،فردیس ، باغستان و…)حساب کنید در اسرع وقت برای سرویس و تعمیر سرویسکاران خود را می فرستیم و برای نصب کولز گازی های خودتا از نصابان باتخربه و ماهر ما استفاده کنید .

برای سرویس و نصب وتعمیر کولر گازی در مهرشهر کرج  با آسان کار تماس بگیرید.
شماره تماس :09331405570

واتساپ:09331405570

.