نصب و تعمیر کولر گازی در مهرشهر

نصب و تعمیر کولر گازی در مهرشهر

نصب و تعمیر کولر گازی در مهرشهر

نصب و تعمیر کولر گازی در مهرشهر کرج ما در این مقاله قصد داریم بطور کامل و جامعبپردازیم. در مورد

09331405570
09331405570

کولز گازی یا اسپلیت  اطلاعات کافی به شما دهیم تا اینکه شما بهتر بتوانید مشکل پیش آمده برای دستگاه خود را تا جای ممکن خودتان برطرف کنید .

به معرفی دستگاه کولر گازی و اجزا و قطعات و نحوه کارکرد آن ها و مشکلاتی که برای دستگاه به وجود خواهد آمد و نحوه تعمیر و سرویس کولر گازی در کرج و برطرف کردن آنها و همچنین راه های نگهداری درست از دستگاه ، نصب و راه اندازی کولر گازی، سرویس کلی و شارژ گاز کولر گازی می پردازیم.

نصب و تعمیر کولر گازی در مهرشهر

کولرهای گازی و داکت اسپلیت‌ ها نقش بسزایی در خنک‌ کردن محل های مورد استفاده در فصول گرم سال دارند. به صورتی که چند ساعت از کار افتادن آنها، تحمل گرما را برای ما بسیار دشوار می‌کند. فیلترها، کویل‌ها و فن های کولر گازی، از قسمت هایی هستند که لازم است به طور منظم تعمیر و نگهداری شوند تا دستگاه طول عمر بیشتری داشته باشد.

نصب و تعمیر کولر گازی در مهر شهر
نصب و تعمیر کولر گازی در مهرشهر

کولر گازی چیست ؟

کولر گازی یکی از رایج ترین و پرکاربردترین دستگاه های تهویه مطبوع است . این سیستم در خیلی از پروژه های ساختمانی و منازل مسکونی مورد استفاده است . کولر گازی همانند کل دستگاه های تمامی سرماساز به وسیله سیکل تبرید ایجاد سرمایش می کند. سیکل تبرید، سیکلی است که در یخچال های خانگی، چیلرها، روفتاپ پکیج ها و تمامی دستگاه هایی که به طور اجباری ایجاد سرمایش می کنند، وجود دارد.

به زبان ساده کولر گازی انرژی الکتریکی را گرفته و آن را به سرما تبدیل می کند. این تولید سرما و دراصل گرفتن گرما طی عملیاتی انجام می شود.

تعمیر کولر گازی در مهرشهر

تعمیر کولرگازی از حساسیت زیادی برخوردار است . شما اگر به یک نمایندگی غیر مجاز تعمیر کولرگازی مراجعه کنید مطمئن باشید که کولرگازی تعمیر شده اصلا هیچ گارانتی تعمیر نداشته و احتمالا به زودی همان جای تعمیر شده مجددا نیاز به تعمیر خواهد داشت.

نصاب کولر گازی در مهرشهر تمامی برند ها

نمایندگی برندی که کولر را می خرید ، نیروی نصاب کولر گازی را برای شما می فرستندو این کار جزو خدمات بعد از فروش است و هزینه ای برای شما ندارد .
نصابان مجموعه آسان کار از تخصص بالای در جهت نصب و سرویس کولر گازی جهانشهر در برندهای مختلف برخوردارند .شما میتوانید برای نصب صفرتا صد و یا انواع تعمیرات و سرویس دهی با خیال راحت دستگاه خود را به مجموعه آسان کار بسپارید.

متخصصین ما دارای گواهینامه معتبر گذراندن دوره های آموزشی تخصصی و فنی معتبر و داشتن سال ها تجارب کاری هستند.
با اولین تماس یا پیام در واتساپ با مجموعه آسان کار نصابان ما را دعوت به سرویس دهی به سیستم خود کنید. نصاب کولر گازی مهرشهر در شبانه روز درخدمت شماست. نگهداری، سرویس کولر گازی مهرشهر ، تعمیر کولر گازی مهرشهر و دستگاه گرمایشی خود را به مجموعه آسان کار بسپارید.

نصب و تعمیر کولر گازی در مهر شهر
نصب و تعمیر کولر گازی در مهرشهر
https://wa.me/+989331405570
whatsapp

مشکلات روشن نشدن کولر گازی چیست؟

 

اولین مشکلات مطرح شده در مسیر عیب یابی کولر گازی، روشن نشدن کولر یا اسپلیت است. دلیل روشن نشدن کولر گاز مواردزیر می باشد:

1.نامناسب بودن اتصال سیم ها در ورودی.
2.قطع بودن دو شاخه یا سیم رابط کولر .
3.نرسیدن برق به فن موتور بعلت معیوب بودن کلید اصلی
4.نداشتن برق از پریز مورد استفاده باشد.

عیب یابی کولر گازی اسپلیت و جا بجایی کولرگازی اسپلیت

عیب یابی کولر گازی در روند تعمیر کولر گازی مهرشهر نقش بسیارمهمی دارد. تا موقعی که عیب یابی صحیح از کولر گازی شما انجام نشود تعمیرکار نمیتواند به درستی کولر گازی را تعمیر کند مجموعه آسان کار عیب یابی کولر گازی مهرشهر را به طور رایگان برای شما انجام میدهد. عیب یابی کولر گازی اسپلیت و جا بجایی کولرگازی اسپلیت دو تا از اصلی ترین خدماتی است که مجموعه آسان کار برای مشتریان خود در نظرگرفته است.

مشکلات روشن نشدن کولر گازی چیست؟

اولین مشکلات مطرح شده در مسیر عیب یابی کولر گازی، روشن نشدن کولر یا اسپلیت است. علت روشن نشدن کولر گاز

موارد زیراست :

1.نامناسب بودن اتصال سیم ها در ورودی.

2.قطع بودن دو شاخه یا سیم رابط کولر .

3.نرسیدن برق به فن موتور بعلت معیوب بودن کلید اصلی

4.نداشتن برق از پریز مورد استفاده باشد.

نصب و تعمیر کولر گازی در مهر شهر
نصب و تعمیر کولر گازی در مهر شهر

هزینه تعمیر و سرویس کولرگازی در مهرشهر

ین خدمات قیمت ثابتی ندارند و با توجه به مشکلات موجود ، مقدار تخصص و قطعاتی که استفاده می شود هزینه نهایی متفاوتی خواهد بود. در حالتی که به جای تعمیر قطعات ، به تعویض آن ها پرداخته‌شود قیمت بیشتر خواهد شد . یا اگر مشکل ایجادشده خیلی جدی و تخصصی باشد هزینه تعمیرات آن متفاوت می باشد .

عوامل موثر برقیمت کولر گازی

  • نرخ اتحادیه کولر گازی
  • نوع سرویس کولر گازی
  • شستن و سرویس پنل اسپیلت
  • تعویض فیلتر کولر گازی
  • تمیز کردن فیلتر کولر گازی
  • قیمت شارژ گاز کولر گازی
  • هزینه سرویس کولر گازی بر اساس قطعات خراب
  • هزینه ایاب و ذهاب سرویسکار

کلام آخر

توصیه ما به شما برای افزایش طول عمر کولر گازی باید به چند نکته توجه کرد. درزگیری و عایق بندی مناسب باید در اطراف کولر انجام شود. نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار گیرد. برای افزایش کارایی کولر گازی پنجره ای می توان از اینورتر استفاده کرد. اینورترها مصرف انرژی را کاهش می دهند. نگهداری به موقع و شستشوی منظم فیلترها باعث عملکرد بهتر کولر می شود.

برای نصب و تعمیر کولر گازی یا اسپلیت خود می توانید روی ما در تمامی مناطق کرج (عظیمیه ، جهانشهر ,گوهردشت ،فردیس ، باغستان و…)حساب کنید در اسرع وقت برای سرویس و تعمیر سرویسکاران خود را می فرستیم و برای نصب کولز گازی های خودتا از نصابان باتخربه و ماهر ما استفاده کنید .

برای سرویس و نصب وتعمیر کولر گازی در مهرشهر کرج  با آسان کار تماس بگیرید.
شماره تماس :09331405570

واتساپ:09331405570