نصب و تعمیر کولر گازی در پیشاهنگی

نصب و تعمیر کولر گازی در پیشاهنگی

نصب و تعمیر کولر گازی در پیشاهنگی

نصب و تعمیر کولر گازی در پیشاهنگی کرج :ما در این مقاله قصد داریم بطور کامل و جامع بپردازیم. در مورد

tel:09331405570

کولز گازی یا اسپلیت  اطلاعات کافی به شما دهیم تا اینکه شما بهتر بتوانید مشکل پیش آمده برای دستگاه خود را تا جای ممکن خودتان برطرف کنید .

به معرفی دستگاه کولر گازی و اجزا و قطعات و نحوه کارکرد آن ها و مشکلاتی که برای دستگاه به وجود خواهد آمد  نحوه تعمیر و سرویس کولر گازی در کرج و برطرف کردن آنها و همچنین راه های نگهداری درست از دستگاه ، نصب و راه اندازی کولر گازی، سرویس کلی و شارژ گاز کولر گازی می پردازیم.

 

نصب و تعمیر کولر گازی درپیشاهنگی کرج  

تعداد زیادی برندهای کولر گازی ها در بازار های ایران موجود است. از آن جای که شرکت ما نمایندگی مهمترین برندهای کولر گازی را دار هستند، وهمچنین بهترین تعمیرکاران متخصص و حرفه‌ای ما با تجربه بالایی در تعمیر و سرویس دارند با ما همکاری می کنن .

شرکت ما طیف زیادی از این برندها ی کولرگازی را به راحتی نصب ویا تعمیر کرده و در صورت نیاز قطعات مرتبط را در زمان کوتا تهیه وبا کیفیت بالا و به تعمیر کار کولر گازی تحویل داده تا بتوانند دستگاه شما را با بالاترین کیفیت تعمیر و به شما تحویل دهند.

نصب و تعمیر کولر گازی در پیشاهنگی
نصب و تعمیر کولر گازی در پیشاهنگی

کولر گازی چیست؟

کولر گازی یک نوع وسیله ی تهویه مطبوع (دستگاه سرمایشی وگرمایشی) هست دستگاهی است که با تبدبل گاز به مایع و سپس مایع به گاز تولید سرما می کند که در بعضی ازاین دستگاه ها امکان معکوس کردن وجود دارد و می توان کولر را تبدبل به پمپ حرارتی کرد و در فصول سرد زمستان به عنوان یک وسیله گرمایشی از آن برای گرم نگه داشتن محیط استفاده کرد.

اجزاء و قطعات کولر گازی

کارکرد کولرگازی عبارت است از فرایندی تکراری شامل گرفتن هوای گرم داخل محل مورد استفاده و کاربرد از فرایند تبخیر مایع مبرد موجود در اواپراتور کولرگازی جهت تبدیل هوای گرم به هوای مطبوع و خنک. همه قسمتها و قطعات داخل کولر گازی مانند اواپراتور،شیر انبساط، لوله مویین، کندانسور،کمپرسور کولر گازی در دو جزء اصلی دستگاه تعبیه شده است که این دو قسمت عبارتند از :1- یونیت داخلی کولر گازی 2.یونیت خارجی کولر گازی

1-یونیت داخلی کولر گازی

یونیت داخلی در واقع وظیفه اصلی را در خنک کردن محل مورد استفاده با کاربرد از فن خنک کنند و اواپراتور کولر گازی دارد و شامل قسمت های حساس دیگری مانند فیلتر و برد کولر گازی نیز می باشد.

 • فن (خنک کننده) کولر گازی
 • اواپراتور کولر گازی
 • فیلتر کولر گازی
 • درپوش و دریچه کولر گازی

2-یونیت خارجی کولر گازی

این قسمت از یک سیستم کولر گازی می باشد که شامل کمپرسور، فن کندانسور ، برد مدار و سیم پیچ تبادل حرارت می باشد که بیرون از ساختمان قرار می گیرد و مبرد را به یونیت داخلی خود پمپاژ می نماید. در عموم مردم از این یونیت به عنوان “کندانسور” یا “مبدل حرارتی” عنوان می شود.

نصب و تعمیر کولر گازی در پیشاهنگی
نصب و تعمیر کولر گازی در پیشاهنگی

وظیفه ی کولر گازی چیست؟

کولرهای گازی این وظیفه را دارند که هوای گرم داخل خانه را با تبخیر مایع مبرد در اواپراتور کولر تبدیل به هوای مطبوع و خنک کند.

مزایا و معایب کولرهای گازی

مزایا

 • خنک سازی بسیار سریع محیط به خاطر انتقال حرارت و برودت خیلی بالا
 • فیلتراسیون هوا و کم تر شدن آلودگی و گرد و غبار محیط

معایب

 • هزینه خرید کولر بااست
 • مصرف برق بالا
 • امکان استفاده در محل های حاره ای و شرجی

نصاب کولر گازی در آزادگان 

اگر که قصد خرید و یا تعمیر کولر گازی و اسپلیت را داشته باشید باید ، مراحل نصب و تعمیرات آن توسط فردی ماهر انجام شود.تا از رخ آمدن هرگونه مشکل جدید برای دستگاه جلوگیری شود.

دراین حال که نصب و یا تعمیرات اسپلیت(کولرگازی) به درستی انجام نشود، خسارات زیاد و جبران ناپذیری را در دراز مدت به همراه خواهد داشت در نتیجه خوب است در صورت بروز مشکل در اسرع وقت نسبت به برطرف کردن آن اقدام کرد.

 

برای نصب کرد کولر گازی باید از یک نصاب ماهر و با تجربه استفاده کنیم برای استفاده ازنصابان آسان کار با ما تماس بگیرید.
نصب و تعمیر کولر گازی در پیشاهنگی
نصب و تعمیر کولر گازی در پیشاهنگی

نصاب کولر گازی شبانه روزی درآزادگان 

https://wa.me/+989331405570
whatsapp

در هر ساعت از شبانه روز که دچار مشکل شدید با شماره ما تماس بگیرید کارکنان ما در اسزاع وقت به محل شما میرسند.

 

 

هزینه سرویسو تعمیر کولر گازی و اسپلیت چگونه تعیین می‌شود؟

هزینه سرویس کولر گازی به چه میزان است ؟ اغلب  این‌ها سوالاتی هستند که مشتریان در این مورد می‌پرسند. قیمت سرویس کولر گازی به عوامل زیادی بستگی دارد. گاهی سرویس کار کولر گازی در محل حضور می‌یابد و متوجه می‌شود شرایط کولر گازی به شکلی است که هزینه‌ای بیش از هزینه اعلام شده خواهد بود. طبق نرخ اتحادیه سرویس کولر گازی تعیین می‌شود.

در مواردی نیز متخصص تعمیر کولر گازی یا سرویسکار کولر گازی در محل حضور می‌یابند و متوجه خواهد شد که کولر گازی نیازمند یک سرویس ساده  می باشد ؛ و به عنوان مثال نیازی به شارژ کولر گازی نیست، به تبع هزینه سرویس کولر گازی کاهش پیدا می‌کند.

عوامل موثر برقیمت کولر گازی

 1. نرخ اتحادیه کولر گازی
 2. نوع سرویس کولر گازی
 3. شستن و سرویس پنل اسپیلت
 4. تعویض فیلتر کولر گازی
 5. تمیز کردن فیلتر کولر گازی
 6. قیمت شارژ گاز کولر گازی
 7. هزینه سرویس کولر گازی بر اساس قطعات خراب
 8. هزینه ایاب و ذهاب سرویسکار
نصب و تعمیر کولر گازی در پیشاهنگی
نصب و تعمیر کولر گازی در پیشاهنگی

کلام آخر 

این دستگاه از چهار جزء اصلی کندانسور ،کمپرسور ، اواپراتور و شیر انبساط تشکیل می شود . بعضی از اسپلیت ها فقط کار خنک کردن را انجام می دهند و در زمینه سرمایشی و برای خنک کردن محیط از آنها استفاده می شود اما بعضی از اسپلیت ها هر دوعمل گرمایشی و سرمایشی را انجام می دهند و می توان از آن برای خنک کردن در تابستان و از گرمای آن در زمستان استفاده کرد.

برای نصب و تعمیر کولر گازی یا اسپلیت خود می توانید روی ما در تمامی مناطق کرج (عظیمیه ، جهانشهر ,گوهردشت ، فردیس ، باغستان و…)حساب کنید در اسرع وقت برای سرویس و تعمیر سرویسکاران خود را می فرستیم و برای نصب کولز گازی های خودتا از نصابان باتخربه و ماهر ما استفاده کنید .


برای سرویس و نصب وتعمیر کولر گازی در مهرشهر کرج  با آسان کار تماس بگیرید.


شماره تماس :09331405570

واتساپ:09331405570